Akce se koná od pátku do soboty 19. února v opavském Art klubu a její součástí bude rovněž křest CD kapel nízkoprahového centra pro mládež natočených živě právě v Artu.

Daly-li by se hudební žánry srovnávat s něčím tak přízemním, jako jsou obyčejné pokrmy, potom by čekal od pátku do soboty na fanoušky v opavském Art klubu skutečný švédský stůl. Menu 4 street fest alias Dobrá perspektiva, minifestivalu, který se zde v tu dobu uskuteční, nabídne návštěvníkům opravdu výběr z mnoha chutí.

Jednotící veličina všech kapel, které se zde v průběhu představí, je však přece jen jedna – rock. Každý ze dvou dnů se představí trojice více či méně známých kapel z našeho kraje.

V pátek to budou např. The Fall of Ghostface, relativně mladá metalcorová parta z Opavy. Ne zcela obvyklý styl pop-punk budou reprezentovat členové skupiny Fish & Chips a potěchou pro oči i uši se stanou punkrockové The Amazons, čtyři dívky s jediným mužským prvkem kapely na místě bubeníka, které vědí, co znamená energická muzika.

Sobota se poté ponese zejména na vlně alternativy. Ostřílené matadory této scény budou představovat oblíbené kapely Kolo, kolo mlýnský a Autopilot. Ty doplní ještě v neustálém uměleckém vývinu malé velké překvapení loňského léta, opavská skupina Fellsea.

Hudební příznivci si tedy mohou poznačit do diáře, že 4 street fest alias Dobrá perspektiva začíná v klubu Art v Opavě již zítra a završí se o den později, tj. v sobotu 19. února, přičemž po oba dny je začátek programu naplánován na dvacet hodin a jednotlivé vstupné bude k dostání za cenu 50 korun.