Lidé, kteří o tomto víkendu zamíří na kravařský zámek, tady budou moci zhlédnout ukázky lidových řemesel, velikonoční vazby, vajíčka, perníky, rukodělné výrobky ze dřeva, proutí, keramiky, skla a jiné atrakce. Vystoupí tu historická skupina Agripa a všechny potěší určitě také aranžmá zámku, které obstará květinářství Agrana z Kravař.

Pro nejmenší bude připraveno Loutkové divadélko babky Miladky z Ostravy, malování na obličej a dětské dílničky. Co se týká kulturního programu v jednotlivých dnech, pak v sobotu 9. dubna vystoupí na Velikonocích na zámku žáci Základní umělecké školy Ivo Žídka z Kravař, dětský soubor Kopretinky, dětský folklorní soubor Burianky a v neposlední řadě cimbálová muzika z Háje ve Slezsku.

Nedělním programem nás potom svými vystoupeními provedou dětský soubor Fialenka, žáci Základní školy Kravaře-Kouty, dětský folklorní soubor Úsměv a dívčí a chlapecká cimbálová muzika Základní umělecké školy Václava Kálika. Aby toho nebylo málo, po oba dny se ve 14 hodin uskuteční v zámecké kapli Velikonoční koncert a jako účinkující se bude prezentovat sbor Collegium Bonum.