Zaznět by měly skladby všech období - od renesance až po současnost. Akce začne v patnáct hodin. Kromě celého sboru Dajš se vám také sólově představí M. Myšková. O klavírní doprovod se postará Iva Manová a kytarový zajistí Pavel Marek.

Vše dirigentsky zaštítí Jiří Šimáček, který se hudbě věnuje už od dětství. Kromě zpěvu a hry na klavír studoval také hru na lesní roh. Dále rozvíjel své hudební vzdělání v oboru sbormistrovství - hudební výchova.

Svou první sbormistrovskou praxi zahájil v Mužském pěveckém sboru Vítkovice a ve Vysokoškolském pěveckém sboru. Ještě v době studií se stal držitelem zlatého pásma na sbormistrovské soutěži studentů pedagogických fakult v Praze.

V roce 2003 založil dívčí komorní sbor Dajš, s nímž o dva roky později získal hlavní cenu skladatele Zdeňka Lukáše na mezinárodním festivalu Jaro se otvírá v Kroměříži, zlatou medaili na mezinárodním festivalu Svátky písní a zlaté pásmo na Mezinárodní soutěži vánoční a adventní hudby s cenou Petra Ebena.

V roce 2007 obdržel Jiří Šimáček za vynikající sbormistrovskou činnost cenu Sbormistr junior udělovanou Unií českých pěveckých sborů. Jiří Šimáček je asistentem dirigenta v Moravském komorním sboru, s nímž, ve spolupráci s Pražským jazzovým sextetem, provedl v říjnu 2007 v rámci 4. ročníku Svatováclavského hudebního festivalu českou premiéru skladby Todes fuge Petra Kořínka.

Sbor Dajš je komorní pěvecké těleso dívek a žen, které pracuje při Základní umělecké škole v Ostravě-Svinově. Jejich repertoár zahrnuje skladby různých slohových období klasické hudby, úpravy lidových písní, ale také díla soudobých autorů.