deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

4. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
00:30 Golf Ženy – 1. kolo ženy -
02:00 Atletika Muži – desetiboj - 100 m – 1. rozběh muži -
02:00 Skateboarding Ženy – park – 1. kolo – 1. rozjížďka ženy -
02:00 Plážový volejbal ROC 0:2 Norsko muži -
02:00 Volejbal Jižní Korea 3:2 Turecko ženy -
02:05 Atletika Muži – oštěp - kvalifikace - skupina A muži -
02:08 Atletika Muži – desetiboj - 100 m – 2. rozběh muži -
02:16 Atletika Muži – desetiboj - 100 m – 3. rozběh muži -
02:30 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 1. rozjížďka muži -
02:30 Házená Černá Hora 26:32 ROC ženy -
02:35 Atletika Ženy – sedmiboj – 100 m překážek – 1. rozběh ženy -
02:37 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 2. rozjížďka muži -
02:42 Skateboarding Ženy – park – 1. kolo – 2. rozjížďka ženy -
02:43 Atletika Ženy – sedmiboj – 100 m překážek – 2. rozběh ženy -
02:44 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 3. rozjížďka muži -
02:51 Atletika Ženy – sedmiboj – 100 m překážek – 3. rozběh ženy -
02:51 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 4. rozjížďka muži -
02:55 Atletika Muži – desetiboj – dálka – skupina A muži -
02:55 Atletika Muži – desetiboj – dálka – skupina B muži -
02:58 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200m - 5. rozjížďka muži -
03:00 Basketbal Čína 70:77 Srbsko ženy -
03:00 Stolní tenis Čína 3:0 Německo ženy -
03:00 Plážový volejbal Lotyšsko 2:0 Brazílie muži -
03:05 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – 1. rozjížďka ženy -
03:12 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – 2. rozjížďka ženy -
03:19 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – 3. rozjížďka ženy -
03:24 Skateboarding Ženy – park – 1. kolo – 3. rozjížďka ženy -
03:26 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200m - 4. rozjížďka ženy -
03:30 Pozemní hokej Nizozemsko 5:1 Velká Británie ženy -
03:33 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200m - 5. rozjížďka ženy -
03:35 Atletika Muži – oštěp - kvalifikace - skupina B muži -
03:35 Atletika Ženy – sedmiboj – výška – skupina A ženy -
03:35 Atletika Ženy – sedmiboj – výška – skupina B ženy -
03:40 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 1. rozjížďka ženy -
03:47 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 2. rozjížďka ženy -
03:54 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 3. rozjížďka ženy -
04:00 Atletika Muži – 110 m překážek – 1. semifinále muži -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - opravy ženy -
04:01 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 4. rozjížďka ženy -
04:06 Skateboarding Ženy – park – 1. kolo – 4. rozjížďka ženy -
04:07 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - opravy ženy -
04:08 Atletika Muži – 110 m překážek – 2. semifinále muži -
04:08 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 5. rozjížďka ženy -
04:16 Atletika Muži – 110 m překážek – 3. semifinále muži -
04:22 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – 1. rozjížďka muži -
04:30 Atletika Ženy – 400 m překážek – finále ženy
04:30 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – 2. rozjížďka muži -
04:30 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
04:37 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
04:38 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000m - 3. rozjížďka muži -
04:40 Atletika Muži - desetiboj – koule - skupina A muži -
04:40 Atletika Muži - desetiboj – koule - skupina B muži -
04:44 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
04:51 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
04:58 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
05:00 Baseball/Softbal Dominikánská rep. 1:3 USA muži -
05:05 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
05:08 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 1. čtvrtfinále muži -
05:12 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
05:15 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 2. čtvrtfinále muži -
05:19 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - osmifinále ženy -
05:22 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 3. čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále ženy -
05:29 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – 1. čtvrtfinále ženy -
05:30 Skateboarding Ženy – park – finále ženy
05:33 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále ženy -
05:36 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – 2. čtvrtfinále ženy -
05:40 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále ženy -
05:43 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200m - 3. čtvrtfinále ženy -
05:47 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále ženy -
05:50 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 1. čtvrtfinále ženy -
05:57 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 2. čtvrtfinále ženy -
06:00 Volejbal Dominikánská rep. 0:3 USA ženy -
06:04 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500m - 3. čtvrtfinále ženy -
06:15 Házená Norsko 26:22 Maďarsko ženy -
06:18 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – 1. čtvrtfinále muži -
06:26 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – 2. čtvrtfinále muži -
06:40 Basketbal Austrálie 55:79 USA ženy -
06:50 Vzpírání Muži – nad 109 kg – skupina B muži -
07:00 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) – 1. semifinále ženy
07:00 Vodní pólo USA 8:12 Španělsko muži -
07:15 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) – 2. semifinále ženy
07:30 Box Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 1. semifinále ženy
07:30 Stolní tenis Čína 3:0 Jižní Korea muži -
07:33 Jachting Muži - třída 470 – finálový závod muži
07:48 Box Ženy - welterová váha (64-69 kg) – 2. semifinále ženy
08:00 Skoky do vody Ženy - 10 m věž – jednotlivci – 1. kolo ženy -
08:03 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 1. semifinále muži
08:18 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) – 2. semifinále muži
08:30 Dráhová cyklistika Muži – sprint – kvalifikace muži -
08:30 Vodní pólo Řecko 10:4 Černá Hora muži -
08:33 Jachting Ženy - třída 470 – finálový závod ženy
08:35 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - finále muži
09:10 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – 1. kolo – 1. rozjížďka ženy -
09:15 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – 1. kolo – 2. rozjížďka ženy -
09:20 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – 1. kolo – 3. rozjížďka ženy -
09:25 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – 1. kolo – 4. rozjížďka ženy -
09:30 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – 1. kolo – 5. rozjížďka ženy -
09:35 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka muži -
09:38 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka muži -
09:41 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka muži -
09:44 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka muži -
09:47 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 5. rozjížďka muži -
09:50 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 6. rozjížďka muži -
09:53 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 7. rozjížďka muži -
09:56 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 8. rozjížďka muži -
09:59 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 9. rozjížďka muži -
10:00 Sportovní lezení Ženy – kombinace – rychlost – kvalifikace ženy -
10:00 Házená Švédsko 39:30 Jižní Korea ženy -
10:00 Volejbal Srbsko 3:0 Itálie ženy -
10:02 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 10. rozjížďka muži -
10:05 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 11. rozjížďka muži -
10:08 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – 12. rozjížďka muži -
10:11 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – opravy – 1. rozjížďka ženy -
10:16 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – opravy – 2. rozjížďka ženy -
10:20 Basketbal Japonsko 86:85 Belgie ženy -
10:21 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – opravy – 3. rozjížďka ženy -
10:26 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – opravy – 4. rozjížďka ženy -
10:31 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo - opravy – 1. rozjížďka muži -
10:34 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – opravy – 2. rozjížďka muži -
10:37 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – opravy – 3. rozjížďka muži -
10:40 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 1. kolo – opravy – 4. rozjížďka muži -
10:45 Dráhová cyklistika Muži - stíhací závod družstev – finále muži
10:45 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – finále – o 7. místo muži -
10:52 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – finále – o 5. místo muži -
10:59 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – finále – o 3. místo muži
11:00 Sportovní lezení Ženy – kombinace – bouldering – kvalifikace ženy -
11:06 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – finále – o 1. místo muži
11:13 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 1. rozjížďka muži -
11:15 Zápas Muži - volný styl 57 kg – semifinále muži -
11:16 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 2. rozjížďka muži -
11:19 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 3. rozjížďka muži -
11:20 Vodní pólo Itálie 6:10 Srbsko muži -
11:22 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 4. rozjížďka muži -
11:22 Zápas Muži - volný styl 57 kg – semifinále muži -
11:25 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 5. rozjížďka muži -
11:28 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 6. rozjížďka muži -
11:29 Zápas Muži - volný styl 86 kg – semifinále muži -
11:30 Atletika Muži - desetiboj – výška - skupina A muži -
11:30 Atletika Muži - desetiboj – výška - skupina B muži -
11:31 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 7. rozjížďka muži -
11:34 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – 8. rozjížďka muži -
11:36 Zápas Muži - volný styl 87 kg – semifinále muži -
11:43 Zápas Ženy – volný styl 57 kg – semifinále ženy -
11:47 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo - opravy – 1. rozjížďka muži -
11:50 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – opravy – 2. rozjížďka muži -
11:50 Zápas Ženy – volný styl 57 kg – semifinále ženy -
11:53 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – opravy – 3. rozjížďka muži -
11:56 Dráhová cyklistika Muži – sprint – 2. kolo – opravy – 4. rozjížďka muži -
12:00 Atletika Ženy – 1500 m – 1. semifinále ženy -
12:00 Baseball/Softbal Jižní Korea 2:5 Japonsko muži -
12:00 Jezdectví Parkúr – jednotlivci – finále m/ž
12:00 Pozemní hokej Argentina 2:1 Indie ženy -
12:05 Atletika Ženy - sedmiboj – koule - skupina A ženy -
12:05 Atletika Ženy - sedmiboj – koule - skupina B ženy -
12:12 Atletika Ženy – 1500 m – 2. semifinále ženy -
12:30 Atletika Ženy – 400 m – 1. semifinále ženy -
12:30 Synchronizované plavání Dvojice - volný program - finále ženy
12:30 Stolní tenis Japonsko 2:3 Německo muži -
12:30 Zápas Muži - řecko-římský styl 67 kg – o bronz muži
12:38 Atletika Ženy – 400 m – 2. semifinále ženy -
12:40 Zápas Muži - řecko-římský styl 67 kg – o bronz muži
12:46 Atletika Ženy – 400 m – 3. semifinále ženy -
12:50 Vzpírání Muži – nad 109 kg – skupina A muži
12:50 Vodní pólo Maďarsko 15:11 Chorvatsko muži -
12:50 Zápas Muži - řecko-římský styl 67 kg – finále muži
13:00 Atletika Ženy – 3000 m překážek – finále ženy
13:00 Zápas Muži - řecko-římský styl 87 kg – o bronz muži
13:10 Zápas Muži - řecko-římský styl 87 kg – o bronz muži
13:15 Atletika Muži – kladivo – finále muži
13:20 Zápas Muži - řecko-římský styl 87 kg – finále muži
13:30 Atletika Ženy – sedmiboj – 200 m – 1. rozběh ženy -
13:36 Jezdectví Parkúr – jednotlivci – rozeskakování m/ž
13:38 Atletika Ženy – sedmiboj – 200 m – 2. rozběh ženy -
13:45 Házená Francie 32:22 Nizozemsko ženy -
13:46 Atletika Ženy – sedmiboj – 200 m – 3. rozběh ženy -
13:55 Zápas Ženy – volný styl 62 kg – o bronz ženy
14:00 Basketbal Španělsko 64:67 Francie ženy -
14:00 Plážový volejbal Německo 0:2 ROC muži -
14:05 Atletika Muži – 800 m – finále muži
14:05 Zápas Ženy – volný styl 62 kg – o bronz ženy
14:10 Sportovní lezení Ženy – kombinace – obtížnost – kvalifikace ženy -
14:15 Zápas Ženy – volný styl 62 kg – finále ženy
14:30 Atletika Muži – desetiboj - 400 m – 1. rozběh muži -
14:30 Volejbal Brazílie 3:1 ROC ženy -
14:38 Atletika Muži – desetiboj - 400 m – 2. rozběh muži -
14:46 Atletika Muži – desetiboj - 400 m – 3. rozběh muži -
14:55 Atletika Muži – 200 m – finále muži
15:00 Plážový volejbal Katar 2:0 Itálie muži -
23:30 Dálkové plavání Muži – 10 km muži
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020