deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

7. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:30 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – 1. semifinále ženy -
02:30 Vodní pólo Čína 7:16 Kanada ženy -
02:37 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – 2. semifinále ženy -
02:44 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – 1. semifinále muži -
02:52 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – 2. semifinále muži -
03:00 Skoky do vody Muži - 10 m věž – jednotlivci – semifinále muži -
03:00 Moderní gymnastika Ženy – družstva – kvalifikace – 1. střídání ženy -
03:00 Plážový volejbal Lotyšsko 0:2 Katar muži
03:07 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 - 500 m – 1. semifinále ženy -
03:14 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 - 500m - 2. semifinále ženy -
03:21 Rychlostní kanoistika Muži - K4 - 500 m – 1. semifinále muži -
03:28 Rychlostní kanoistika Muži - K4 - 500m - 2. semifinále muži -
04:00 Vodní pólo Nizozemsko 7:14 Austrálie ženy -
04:30 Basketbal Francie 82:87 USA muži
04:30 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – finále B ženy -
04:30 Plážový volejbal Norsko 2:0 ROC muži
04:30 Moderní gymnastika Ženy – družstva – kvalifikace – 2. střídání ženy -
04:37 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – finále A ženy
04:45 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – finále B muži -
04:53 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – finále A muži
05:00 Baseball/Softbal Dominikánská rep. 10:6 Jižní Korea muži
05:12 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 - 500m - finále B ženy -
05:19 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 - 500 m – finále A ženy
05:37 Rychlostní kanoistika Muži - K4 - 500 m – finále A muži
06:30 Volejbal Argentina 3:2 Brazílie muži
06:40 Vodní pólo Maďarsko 11:9 ROC ženy
06:57 Golf Ženy – play off o 2. místo ženy -
07:00 Box Muži - muší váha (48-52 kg) - finále muži
07:00 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
07:07 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
07:14 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
07:15 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - finále ženy
07:21 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
07:28 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
07:30 Moderní pětiboj Muži – plavání – 200 m volný způsob – 1. rozplavba muži -
07:35 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
07:36 Moderní pětiboj Muži – plavání – 200 m volný způsob – 2. rozplavba muži -
07:42 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
07:42 Moderní pětiboj Muži – plavání – 200 m volný způsob – 3. rozplavba muži -
07:45 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - finále muži
07:48 Moderní pětiboj Muži – plavání – 200 m volný způsob – 4. rozplavba muži -
07:49 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
07:54 Moderní pětiboj Muži – plavání – 200 m volný způsob – 5. rozplavba muži -
07:56 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
08:00 Skoky do vody Muži - 10 m věž – jednotlivci – finále muži
08:00 Moderní pětiboj Muži – plavání – 200 m volný způsob – 6. rozplavba muži -
08:03 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
08:10 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
08:15 Box Ženy - welterová váha (64-69 kg) - finále ženy
08:17 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
08:20 Moderní gymnastika Ženy – finále – 1. střídání ženy -
08:24 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
08:30 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - osmifinále ženy -
08:30 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále – 1. rozjížďka ženy -
08:31 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
08:33 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále – 2. rozjížďka ženy -
08:36 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále – 3. rozjížďka ženy -
08:38 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
08:39 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále – 4. rozjížďka ženy -
08:42 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále – 5. rozjížďka ženy -
08:45 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále – 6. rozjížďka ženy -
08:45 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
08:45 Moderní pětiboj Muži – šerm – doplňovací kolo muži -
08:48 Dráhová cyklistika Muži - keirin - 1. kolo muži -
08:48 Dráhová cyklistika Muži – keirin – 1. kolo – 1. rozjížďka muži -
08:52 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
08:53 Dráhová cyklistika Muži – keirin – 1. kolo – 2. rozjížďka muži -
08:53 Moderní gymnastika Ženy – finále – 2. střídání ženy -
08:58 Dráhová cyklistika Muži – keirin – 1. kolo – 3. rozjížďka muži -
08:59 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina A ženy -
09:00 Basketbal Srbsko 76:91 Francie ženy
09:03 Dráhová cyklistika Muži – keirin – 1. kolo – 4. rozjížďka muži -
09:06 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
09:08 Dráhová cyklistika Muži – keirin – 1. kolo – 5. rozjížďka muži -
09:13 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - osmifinále - opravy ženy -
09:13 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále - opravy – 1. rozjížďka ženy -
09:13 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – skupina B ženy -
09:16 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – osmifinále – opravy – 2. rozjížďka ženy -
09:19 Dráhová cyklistika Muži - keirin - 1. kolo - opravy muži -
09:19 Dráhová cyklistika Muži – keirin – opravy – 1. rozjížďka muži -
09:24 Dráhová cyklistika Muži – keirin – opravy – 2. rozjížďka muži -
09:29 Dráhová cyklistika Muži – keirin – opravy – 3. rozjížďka muži -
09:30 Vodní pólo Španělsko 5:14 USA ženy
09:31 Moderní gymnastika Ženy – finále – 3. střídání ženy -
09:34 Dráhová cyklistika Muži – keirin – opravy – 4. rozjížďka muži -
09:39 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - čtvrtfinále ženy -
09:39 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – čtvrtfinále – 1. závod ženy -
09:39 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - čtvrtfinále - 1. rozjížďka ženy -
09:39 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - čtvrtfinále - 2. rozjížďka ženy -
09:39 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - čtvrtfinále - 3. rozjížďka ženy -
09:39 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - čtvrtfinále - 4. rozjížďka ženy -
09:50 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A muži -
09:55 Dráhová cyklistika Muži – madison – finále muži
09:57 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno muži -
10:00 Házená Egypt 31:33 Španělsko muži
10:04 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
10:04 Moderní gymnastika Ženy – finále – 4. střídání ženy
10:11 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
10:15 Moderní pětiboj Muži – parkur muži -
10:18 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A muži -
10:25 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A muži -
10:32 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
10:39 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
10:46 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno muži -
10:53 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A muži -
10:55 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – čtvrtfinále – 2. závod ženy -
11:00 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
11:07 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
11:14 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A muži -
11:15 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – čtvrtfinále – rozhodující závod ženy -
11:21 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno muži -
11:28 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
11:35 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
11:42 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A muži -
11:45 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - opravy muži -
11:45 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - opravy muži -
11:45 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - opravy ženy -
11:49 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina A - zrušeno muži -
11:52 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - opravy muži -
11:52 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - opravy muži -
11:52 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - opravy ženy -
11:56 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
12:00 Baseball/Softbal USA 0:2 Japonsko muži
12:00 Jezdectví Parkúr – družstva – finále m/ž
12:03 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – skupina B muži -
12:20 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – semifinále ženy
12:28 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – semifinále ženy
12:30 Moderní pětiboj Muži – střelba/běh muži
12:30 Synchronizované plavání Družstva - volný program ženy
12:30 Zápas Muži - volný styl 65 kg – o bronz muži
12:35 Atletika Ženy – výška -finále ženy
12:37 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – semifinále muži
12:40 Zápas Muži - volný styl 65 kg – o bronz muži
12:45 Atletika Ženy – 10.000 m – finále ženy
12:45 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – semifinále muži
12:50 Zápas Muži - volný styl 65 kg – finále muži
12:55 Karate Ženy – kumite - nad 61 kg – finále ženy
13:00 Atletika Muži – oštěp – finále muži
13:00 Basketbal Slovinsko 93:107 Austrálie muži
13:00 Zápas Muži - volný styl 97 kg – o bronz muži
13:05 Karate Muži – kumite - nad 75 kg – finále muži
13:10 Zápas Muži - volný styl 97 kg – o bronz muži
13:20 Zápas Muži - volný styl 97 kg – finále muži
13:30 Fotbal Brazílie 2:1 Španělsko muži
13:40 Atletika Muži – 1500 m - finále muži
13:55 Zápas Ženy – volný styl 50 kg – o bronz ženy
13:57 Jezdectví Parkúr – družstva – rozeskakování m/ž
14:00 Házená Francie 25:23 Dánsko muži
14:05 Zápas Ženy – volný styl 50 kg – o bronz ženy
14:15 Volejbal Francie 3:2 ROC muži
14:15 Zápas Ženy – volný styl 50 kg – finále ženy
14:30 Atletika Ženy – štafeta 4x400 m – finále ženy
14:50 Atletika Muži – štafeta 4x400 m – finále muži
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020