deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

28. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
01:10 Veslování Ženy – dvojskif – finále B ženy -
01:20 Veslování Muži – dvojskif – finále B muži -
01:30 Veslování Ženy - čtyřka bez kormidelníka – finále B ženy -
01:40 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka – finále B muži -
01:50 Veslování Muži - párová čtyřka – finále B muži -
02:00 Badminton Ženy - dvouhra - skupina K ženy -
02:00 Badminton Ženy - dvouhra - skupina L ženy -
02:00 Badminton Ženy - dvouhra - skupina P ženy -
02:00 Házená Dánsko 31:21 Bahrajn muži -
02:00 Veslování Ženy - párová čtyřka – finále B ženy -
02:00 Ragby Jižní Korea 19:31 Japonsko muži -
02:00 Sportovní střelba Ženy – trap – kvalifikace – 1. den ženy -
02:00 Plážový volejbal USA 2:0 Švýcarsko muži -
02:00 Volejbal Kanada 3:0 Írán muži -
02:18 Veslování Ženy – dvojskif – finále A ženy
02:30 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
02:30 Pozemní hokej Nizozemsko 5:0 Jihoafrická rep. ženy -
02:30 Veslování Muži – dvojskif – finále A muži
02:30 Ragby Irsko 0:22 Keňa muži -
02:40 Badminton Ženy - dvouhra - skupina I ženy -
02:40 Badminton Ženy - dvouhra - skupina M ženy -
02:40 Badminton Ženy - dvouhra - skupina P ženy -
02:43 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
02:50 Veslování Ženy - čtyřka bez kormidelníka – finále A ženy
02:50 Sportovní střelba Muži – trap – kvalifikace – 1. den muži -
02:56 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
03:00 Basketbal Nigérie 92:99 Německo muži -
03:00 Šerm Japonsko 32:45 Egypt muži -
03:00 Pozemní hokej Velká Británie 4:1 Indie ženy -
03:00 Ragby Kanada 14:21 USA muži -
03:00 Stolní tenis Ženy – dvouhra – čtvrtfinále ženy -
03:00 Plážový volejbal Japonsko 1:2 Švýcarsko ženy -
03:09 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
03:10 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka – finále A muži
03:20 Badminton Ženy - dvouhra - skupina E ženy -
03:20 Badminton Ženy - dvouhra - skupina H ženy -
03:20 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
03:22 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
03:30 Veslování Muži - párová čtyřka – finále A muži
03:30 Ragby Jihoafrická rep. 22:19 Austrálie muži -
03:30 Plavání Muži - 100 m volný způsob – 1. semifinále muži -
03:35 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
03:35 Plavání Muži - 100 m volný způsob – 2. semifinále muži -
03:41 Plavání Ženy - 200 m volný způsob – finále ženy
03:48 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
03:49 Plavání Muži - 200 m motýlek – finále muži
03:50 Veslování Ženy - párová čtyřka – finále A ženy
03:57 Plavání Ženy - 200 m motýlek – 1. semifinále ženy -
04:00 Badminton Ženy - dvouhra - skupina F ženy -
04:00 Badminton Ženy - dvouhra - skupina G ženy -
04:00 Badminton Ženy - dvouhra - skupina J ženy -
04:00 Box Ženy - lehká váha (54-57 kg) – 1. čtvrtfinále ženy -
04:00 Házená Švédsko 29:28 Portugalsko muži -
04:00 Judo Muži – do 90 kg – 1. kolo muži -
04:00 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:00 Ragby Nový Zéland 29:7 Velká Británie muži -
04:00 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
04:00 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
04:00 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži -
04:00 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
04:00 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
04:00 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
04:00 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
04:00 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
04:00 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy -
04:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
04:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
04:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
04:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
04:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
04:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
04:00 Stolní tenis Muži – dvouhra - čtvrtfinále muži -
04:00 Plážový volejbal Brazílie 1:2 Lotyšsko ženy -
04:01 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
04:04 Plavání Ženy - 200 m motýlek – 2. semifinále ženy -
04:05 Volejbal USA 3:1 Tunisko muži -
04:06 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:06 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:10 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah – 1. semifinále A/B muži -
04:13 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:13 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:14 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
04:15 Box Ženy - lehká váha (54-57 kg) – 2. čtvrtfinále ženy -
04:19 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:19 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:21 Plavání Muži - 200 m prsa – 1. semifinále muži -
04:25 Šerm Jižní Korea 45:39 Egypt muži -
04:25 Šerm ROC 28:45 Německo muži -
04:25 Šerm Itálie 45:44 Írán muži -
04:25 Šerm USA 36:45 Maďarsko muži -
04:26 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:26 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:27 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
04:28 Plavání Muži - 200 m prsa – 2. semifinále muži -
04:30 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
04:30 Silniční cyklistika Ženy - časovka ženy
04:30 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah – 2. semifinále A/B muži -
04:30 Ragby Argentina 14:26 Fidži muži -
04:32 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:32 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:39 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:39 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:40 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
04:40 Badminton Ženy - dvouhra - skupina N ženy -
04:40 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
04:40 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
04:40 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah – 1. semifinále A/B ženy -
04:45 Pozemní hokej Nový Zéland 1:2 Španělsko ženy -
04:45 Plavání Ženy - 200 m polohový závod – finále ženy
04:45 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:45 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:48 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
04:50 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah – 2. semifinále A/B ženy -
04:52 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:52 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
04:53 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
04:54 Plavání Ženy - 1500 m volný způsob – finále ženy
04:58 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
04:58 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
05:00 Baseball/Softbal Dominikánská rep. 3:4 Japonsko muži -
05:00 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka – 1. semifinále A/B muži -
05:00 Stolní tenis Ženy – dvouhra - čtvrtfinále ženy -
05:03 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
05:05 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
05:05 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
05:05 Jachting Muži - třída 470 – 1. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída 49er – 2. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída Finn – 3. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída RS-X – 7. závod muži -
05:06 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
05:10 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka – 2. semifinále A/B muži -
05:11 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
05:11 Judo Ženy – do 70 kg – 2. kolo ženy -
05:15 Pozemní hokej Německo 4:2 Irsko ženy -
05:15 Jachting Ženy - třída RS-X – 7. závod ženy -
05:18 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
05:18 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
05:18 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
05:19 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
05:20 Badminton Ženy - dvouhra - skupina A ženy -
05:20 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
05:20 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka – 1. semifinále A/B ženy -
05:24 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
05:24 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
05:26 Plavání Muži - štafeta 4x200 m volný způsob – finále muži
05:30 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka – 2. semifinále A/B ženy -
05:30 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
05:30 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
05:30 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
05:30 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené -
05:31 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
05:31 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
05:32 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
05:36 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
05:37 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
05:37 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
05:40 Veslování Ženy - osma – 1. oprava ženy -
05:44 Judo Muži – do 90 kg – 2. kolo muži -
05:44 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
05:45 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
05:45 Šerm - - - muži -
05:45 Šerm Egypt 45:41 ROC muži -
05:45 Šerm Írán 45:36 USA muži -
05:50 Vodní slalom Ženy – C1 – 1. jízda ženy -
05:50 Veslování Muži - osma – 1. oprava muži -
05:50 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
05:50 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
05:51 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
05:55 Jachting Muži - třída RS-X – 8. závod muži -
05:57 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
05:57 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
05:58 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
06:00 Jachting Muži - třída 49er – 3. závod muži -
06:00 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
06:03 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
06:03 Judo Ženy – do 70 kg – osmifinále ženy -
06:05 Jachting Ženy - třída RS-X – 8. závod ženy -
06:06 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
06:10 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
06:10 Judo Ženy – do 70 kg – čtvrtfinále ženy -
06:11 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
06:16 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
06:16 Judo Ženy – do 70 kg – čtvrtfinále ženy -
06:20 Jachting Muži - třída 470 – 2. závod muži -
06:20 Jachting Muži - třída Finn – 4. závod muži -
06:23 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
06:23 Judo Ženy – do 70 kg – čtvrtfinále ženy -
06:24 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
06:24 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
06:29 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
06:29 Judo Ženy – do 70 kg – čtvrtfinále ženy -
06:36 Judo Muži – do 90 kg – osmifinále muži -
06:37 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
06:39 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
06:40 Basketbal USA 120:66 Írán muži -
06:40 Šerm Jižní Korea 45:42 Německo muži -
06:40 Šerm Maďarsko 43:45 Itálie muži -
06:42 Judo Muži – do 90 kg – čtvrtfinále muži -
06:45 Jachting Muži - třída RS-X – 9. závod muži -
06:49 Judo Muži – do 90 kg – čtvrtfinále muži -
06:50 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
06:50 Vzpírání Muži - do 73 kg - skupina B muži -
06:50 Vodní slalom Muži – K1 – 1. jízda muži -
06:54 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
06:55 Jachting Muži - třída 49er – 4. závod muži -
06:55 Jachting Ženy - třída RS-X – 9. závod ženy -
06:55 Judo Muži – do 90 kg – čtvrtfinále muži -
07:00 Silniční cyklistika Muži - časovka muži
07:00 Vodní pólo Maďarsko 10:9 USA ženy -
07:02 Judo Muži – do 90 kg – čtvrtfinále muži -
07:03 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
07:12 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
07:15 Házená Japonsko 29:33 Egypt muži -
07:16 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
07:20 Volejbal Argentina 3:2 Francie muži -
07:27 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
07:29 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
07:30 Šerm Egypt 45:24 Írán muži -
07:30 Šerm ROC - USA muži -
07:35 Jachting Ženy - třída 470 – 1. závod ženy -
07:35 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 1. závod smíšené -
07:50 Jachting Ženy - třída 49er FX – 4. závod ženy -
08:00 Skoky do vody Muži - 3 m prkno synchro – finále muži
08:00 Stolní tenis Ženy – dvouhra – čtvrtfinále ženy -
08:00 Plážový volejbal Německo 2:0 Česko ženy -
08:00 Vodní slalom Ženy – C1 – 2. jízda ženy -
08:30 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 2. závod smíšené -
08:30 Vodní pólo Kanada 21:1 Jihoafrická rep. ženy -
08:45 Jachting Ženy - třída 49er FX – 5. závod ženy -
08:50 Jachting Ženy - třída 470 – 2. závod ženy -
09:00 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
09:00 Vodní slalom Muži – K1 – 2. jízda muži -
09:00 Stolní tenis Muži – dvouhra – čtvrtfinále muži -
09:00 Plážový volejbal ROC 2:0 Kuba ženy -
09:13 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
09:15 Házená Norsko 27:23 Argentina muži -
09:25 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 3. závod smíšené -
09:25 Volejbal Polsko 3:1 Venezuela muži -
09:26 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
09:30 Ragby Kanada 7:26 Austrálie muži -
09:39 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
09:40 Jachting Ženy - třída 49er FX – 6. závod ženy -
09:52 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
10:00 Basketbal 3x3 USA 18:16 Francie ženy -
10:00 Box Ženy - lehká váha (54-57 kg) – 3. čtvrtfinále ženy -
10:00 Fotbal Saúdská Arábie 1:3 Brazílie muži -
10:00 Fotbal Německo 1:1 Pobřeží slonoviny muži -
10:00 Judo Ženy – do 70 kg – opravy ženy -
10:00 Ragby USA 7:28 Jihoafrická rep. muži -
10:00 Stolní tenis Ženy – dvouhra – čtvrtfinále ženy -
10:00 Plážový volejbal Španělsko 2:0 Austrálie muži -
10:05 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
10:08 Judo Ženy – do 70 kg – opravy ženy -
10:15 Box Ženy - lehká váha (54-57 kg) – 4. čtvrtfinále ženy -
10:17 Judo Ženy – do 70 kg – semifinále – tabulka B ženy -
10:18 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
10:20 Basketbal Itálie 83:86 Austrálie muži -
10:25 Judo Ženy – do 70 kg – semifinále – tabulka A ženy -
10:30 Basketbal 3x3 Srbsko 10:21 ROC muži -
10:30 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
10:30 Jezdectví Drezura – jednotlivci – volný styl m/ž
10:30 Fotbal Rumunsko 0:0 Nový Zéland muži -
10:30 Fotbal Jižní Korea 6:0 Honduras muži -
10:30 Ragby Velká Británie 12:17 Argentina muži
10:31 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
10:34 Judo Muži – do 90 kg – opravy muži -
10:42 Judo Muži – do 90 kg – opravy muži -
10:44 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
10:48 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
10:51 Judo Muži – do 90 kg – semifinále – tabulka B muži -
10:57 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
10:59 Judo Muži – do 90 kg – semifinále – tabulka A muži -
11:00 Badminton Muži - dvouhra - skupina C muži -
11:00 Badminton Muži - dvouhra - skupina D muži -
11:00 Badminton Muži - dvouhra - skupina J muži -
11:00 Ragby Nový Zéland 12:27 Fidži muži
11:03 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
11:08 Judo Ženy – do 70 kg – o bronz – tabulka A ženy
11:10 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
11:10 Basketbal 3x3 ROC 21:14 Čína ženy -
11:16 Judo Ženy – do 70 kg – o bronz – tabulka B ženy
11:18 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) - osmifinále ženy -
11:20 Vodní pólo Čína 16:11 Japonsko ženy -
11:23 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
11:25 Judo Ženy – do 70 kg – finále ženy
11:30 Šerm Německo 40:45 Maďarsko muži
11:30 Pozemní hokej Japonsko 0:1 Austrálie ženy -
11:33 Judo Muži – do 90 kg – o bronz – tabulka A muži
11:36 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
11:36 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
11:40 Badminton Muži - dvouhra - skupina E muži -
11:40 Badminton Muži - dvouhra - skupina F muži -
11:40 Badminton Muži - dvouhra - skupina P muži -
11:40 Basketbal 3x3 Belgie 8:21 Lotyšsko muži -
11:42 Judo Muži – do 90 kg – o bronz – tabulka B muži
11:49 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
11:50 Judo Muži – do 90 kg – finále muži
11:51 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
12:00 Pozemní hokej Argentina 3:2 Čína ženy -
12:00 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 1. rozplavba ženy -
12:02 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
12:04 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 2. rozplavba ženy -
12:06 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
12:07 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 3. rozplavba ženy -
12:10 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 4. rozplavba ženy -
12:12 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 5. rozplavba ženy -
12:15 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
12:15 Sportovní gymnastika Muži – víceboj – finále muži
12:15 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 6. rozplavba ženy -
12:17 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 7. rozplavba ženy -
12:20 Badminton Muži - dvouhra - skupina G muži -
12:20 Badminton Muži - dvouhra - skupina I muži -
12:21 Plavání Muži - 200 m znak – 1. rozplavba muži -
12:24 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - osmifinále muži -
12:25 Plavání Muži - 200 m znak – 2. rozplavba muži -
12:28 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
12:28 Plavání Muži - 200 m znak – 3. rozplavba muži -
12:30 Šerm Jižní Korea 45:26 Itálie muži
12:30 Házená Brazílie 25:32 Španělsko muži -
12:32 Plavání Muži - 200 m znak – 4. rozplavba muži -
12:36 Plavání Ženy - 200 m prsa – 1. rozplavba ženy -
12:39 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
12:40 Volejbal Japonsko 1:3 Itálie muži -
12:41 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
12:41 Plavání Ženy - 200 m prsa – 2. rozplavba ženy -
12:45 Plavání Ženy - 200 m prsa – 3. rozplavba ženy -
12:49 Plavání Ženy - 200 m prsa – 4. rozplavba ženy -
12:50 Vzpírání Muži - do 73 kg - skupina A muži
12:50 Vodní pólo Nizozemsko 14:13 Španělsko ženy -
12:54 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
12:54 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 1. rozplavba muži -
12:58 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 2. rozplavba muži -
13:00 Badminton Muži - dvouhra - skupina A muži -
13:00 Badminton Muži - dvouhra - skupina K muži -
13:00 Badminton Muži - dvouhra - skupina L muži -
13:00 Fotbal Austrálie 0:2 Egypt muži -
13:00 Fotbal Španělsko 1:1 Argentina muži -
13:00 Stolní tenis Muži – dvouhra – čtvrtfinále muži -
13:00 Plážový volejbal Katar 2:0 Itálie muži -
13:01 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 3. rozplavba muži -
13:05 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 4. rozplavba muži -
13:09 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 5. rozplavba muži -
13:12 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
13:12 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 6. rozplavba muži -
13:17 Plavání Ženy - štafeta 4x200 m volný způsob – 1. rozplavba ženy -
13:27 Box Muži - polotěžká váha (75-81 kg) - osmifinále muži -
13:27 Plavání Ženy - štafeta 4x200 m volný způsob – 2. rozplavba ženy -
13:30 Fotbal Francie 0:4 Japonsko muži -
13:30 Fotbal Jihoafrická rep. 0:3 Mexiko muži -
13:38 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – dodatečná rozplavba o semifinále ženy -
13:38 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – dodatečná rozplavba o semifinále ženy -
13:40 Badminton Muži - dvouhra - skupina H - zrušeno muži -
13:40 Badminton Muži - dvouhra - skupina M muži -
13:40 Badminton Muži - dvouhra - skupina N muži -
13:45 Basketbal 3x3 Francie 14:16 Čína ženy
13:45 Pozemní hokej Japonsko 1:4 Španělsko muži -
14:00 Basketbal Česko 77:97 Francie muži -
14:00 Stolní tenis Muži – dvouhra – čtvrtfinále muži -
14:00 Plážový volejbal Austrálie 2:0 Itálie ženy -
14:15 Basketbal 3x3 Srbsko 21:10 Belgie muži
14:15 Pozemní hokej Austrálie 4:2 Nový Zéland muži -
14:30 Házená Francie 30:29 Německo muži -
14:45 Volejbal Brazílie 0:3 ROC muži -
14:55 Basketbal 3x3 USA 18:15 ROC ženy
15:00 Plážový volejbal Norsko 0:2 ROC muži -
15:25 Basketbal 3x3 ROC 18:21 Lotyšsko muži
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020