Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: VÍTKOV

O zaběhnuté psy se ve Vítkově starají strážníci a dobrovolníci

V současné době nemá Vítkov psí útulek jako takový. V rámci veřejného fóra se sice diskutovalo o potřebě vybudovat moderní zázemí pro zaběhnuté psy, nicméně poskytnout základní péči nalezeným zvířatům je nutné i přes absenci zařízení. Jak to tedy ve Vítkově řeší?

Výtěžek z benefice poputuje na pomoc dvěma dívkám. Vystoupí Neckář či Ztracený

/POZVÁNKA/ Vystoupení celkem třech interpretů čeká na návštěvníky Benefičních koncertů, které se uskuteční v neděli ve sportovním areálu ve Vítkově.

Největší problémy města projednali zastupitelé Vítkova

V rámci členství města v Národní síti Zdravých měst České republiky proběhlo v květnu Fórum zdravého města, jehož výsledky ve středu projednávalo vítkovské zastupitelstvo.

Vítkov má nový systém kotoučů

Po Hradci nad Moravicí a Opavě, kde se stání na parkovací kotouče zavedlo u Knihovny Petra Bezruče a v areálu magistrátu, dorazil tento systém také do Vítkova.

Občané Vítkova chtějí nové a delší cyklotrasy, více lékařů a vlastní kluziště

Ve Vítkově proběhlo veřejné fórum, na kterém lidé řešili největší problémy města. Chybí jim odborní lékaři, více cyklostezek a zimní kluziště.

Jánské Koupele zůstávají beze změny. Areál zatím chátrá dál

V minulosti to bývalo vyhlášené lázeňské a rekreační středisko, které bylo vyhledávaným cílem mnoha lidí z širkého okolí. Jeho sláva však začala na počátku devadesátých let upadat.

Motorkáři vyberou peníze na nemocnou Karolínku

/POZVÁNKA/ Motorkářský klub Beskydští nájezdníci pořádá v tomto roce již 5. ročník akce s názvem Moto Hadinka. Ten proběhne od pátku 20. do neděle 22. května v rekreačním areálu v Budišově nad Budišovkou. Nejedná se však o typický sraz vyznavačů rychlé jízdy na dvou kolech.

Vítkov hledá top problémy

Občané společně se zastupiteli města budou hledat deset nejpalčivějších problémů ve Vítkově. Společné setkání se uskuteční již dnes, v úterý 10. května od 17 hodin v místním kulturním domě.

Avery Jenkins: V republice se discgolf rozvíjí stejně rychle jako v Estonsku

Na svém ranči v Tulse nedaleko Oklahomy má hned dvě discgolfová hřiště. První jamka se přitom nachází asi třicet metrů od vchodu do jeho domu. To je ve zkratce zázemí, jímž disponuje bývalý nejlepší hráč discgolfu na světě Avery Jenkins.

Budišov nad Budišovkou má nového starostu

Před nedávnem se ve vedení Budišova nad Budišovkou udály dvě podstatné změny. Post starosty od dubna nově zastává Patrik Schramm (ODS) a do funkce místostarosty nastoupil Pavel Jílek (SNK Budišovsko).

Radkov získal peníze pro svou alej. Obchvat je však v nedohlednu

Že je lipová alej v Radkově v ohrožení, se ví už dlouho. Motoristům dělá problémy a hrozí jí pokácení. Jedním z možných řešení by byl obchvat, ale ten byl stál sedmnáct milionů korun a obec na něj zkrátka nemá.

Protiromská demonstrace ve Vítkově byla poklidná

Zhruba čtyři desítky demonstrantů se dnes od dvou hodin sešli na náměsí Jana Zajíce ve Vítkově.

Z bývalé školy se stal obecní úřad

Ve Skřipově o víkendu završili pětileté období, které vedlo k proměně bývalé školy na obecní úřad a sociální bydlení.

V Dubové obnovují cestu

V Radkově se v sobotu 2. dubna uskutečnily práce na obnovu cesty v Dubové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení