„Hynek je druhým miminkem které máme, protože doma již na nás čeká tříletá dcerka Adélka, která se na bratříčka těšila,“ říká paní Karin Broukalová z Hlučína. „Jméno pro miminko vybíral tatínek a do budoucna bych synovi ráda popřála určitě spoustu zdraví.“ Hynek Broukal se narodil v porodnici v Opavě dne 13. prosince, vážil 3,78 kg a měřil 50 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Dne 12. prosince se v Opavské porodnici narodil paní Martině Soldánové z Komárova syn Oliver Plaček. „Jméno pro miminko bylo nápadem tatínka, a to, že budeme mít chlapečka jsme věděli předem. Je to naše první miminko,“ dodává s úsměvem maminka. Oliver Plaček vážil 2,86 kg a měřil 48 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Jméno pro malou jsem vymýšlela společně s přítelem a dcerce přeji hlavně zdraví a štěstí, usmívá se paní Hana Vehovská ze Štěpánkovic. „Doma se na sestřičku těší čtyřletý bratříček Davídek. Miminko se mu moc líbí, je z něj nadšený. Také říkal a sliboval že malou nikomu nedá.“ Klára Vehovská se narodila 11. prosince, vážila 3,21 kg a měřila 49 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Tušili jsme, že se nám narodí holčička, ale úplně jisté to nebylo,“ říká paní Simona Tomášková z Komárova. „Jméno vybírala celá rodina. Lucii vybral manžel se synem a já vybrala Anežku, což je jméno po babičce. Do života bych malé přála ať se jí daří a ať je na světě šťastná a zdravá.“ Lucie Anežka Tomášková se narodila 12. prosince, vážila 4,29 kg a měřila 55 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Pro miminko vymýšlel jméno manžel se synem Kamilem, nakonec se dcerka jmenuje po mně. Kamil je ze sestřičky nadšený, i když původně toužil spíše více po psovi, nakonec prohlásil, že sestřička je přeci jen lepší,“ usmívá se paní Monika Hudeczková z Opavy. „Do budoucího života bych jí ráda popřála zdraví, aby měla kolem sebe jen samé dobré lidi, žila v míru a aby se jí splnilo vše, co si bude přát.“ Monika Hudeczková se narodila 10. prosince, vážila 3,95 kg a měřila 51 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urbanská „Karolínka je první miminko, věděli jsme, že to bude zřejmě holčička, říká paní Jana Blagová z Vávrovic. „Jméno jsme vybrali spolu s manželem. Je super, že malou máme, jsme za ni moc rádi. A do života jí přeji zdravíčko, lásku a spokojenost,“ dodává s úsměvem maminka. Karolína Blagová se v porodnici v Opavě narodila 10. prosince, vážila 3,55 kg a měřila 52 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Dne 22. října se paní Kateřině Bakšové a panu Michaeli Juchelkovi z Opavy ve Fakultní nemocnici v Brně narodil syn Michael Juchelka. „Na miminko se už těšila desetiletá dcera Lucie a také dvanáctiletý syn Roman. Do budoucna bychom Míšovi chtěli popřát hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a aby nám pěkně rostl,“ říkají oba rodiče. Michael Juchelka vážil 3,1 kg a měřil 48 cm.