Také dnes vám přinášíme fotogalerii s miminky, která se narodila v opavské porodnici. Mohlo se ale stát, že právě vás v porodnici naše fotografka nezastihla, nebo aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožnil focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email redakce.opavsky@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách Deníku nebo na opavsky.denik.cz/miminka. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa. Přejeme do života hodně štěstí, zdraví a jen samé radostné chvíle. Rodičům blahopřejme!

Antonín Soudek se narodil 7. srpna, vážil 4,46 kilogramů a měřil 54 centimetrů. Rodiče Petr a Magda z Hradce nad Moravicí mu přejí štěstí, zdraví, spokojenost a ať je z něho pořádný chlap. Na Toníka už doma čeká bráška Jakub a sestřička Eva.
Právě jsme se narodili

Zuzana Želinská se narodila 26. července, vážila 3,71 kilogramů a měřila 51 centimetrů. Rodiče Alena a Tomáš z Vítkova přejí své prvorozené dceři do života především zdraví a štěstí.
Tak už jsme na světě