Také dnes vám přinášíme fotogalerii s miminky, která se narodila v opavské porodnici. Mohlo se ale stát, že právě vás v porodnici naše fotografka nezastihla, nebo aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožnil focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email redakce.opavsky@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách Deníku nebo na opavsky.denik.cz/miminka. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa. Přejeme do života hodně štěstí, zdraví a jen samé radostné chvíle. Rodičům blahopřejme!

Nela Poláčková se narodila 27. března, vážila 3,32 kilogramu a měřila 50 centimetrů. „Je to naše druhé miminko, doma na sestřičku čeká brácha Adámek. Do života přejeme miminku zdravíčko a štěstíčko,“ řekli rodiče Věra a Jan Poláčkovi z Horního Benešova
Právě jsme se narodili
Albert Valušek se narodil 6. února 2018, vážil 2,86 kilogramu a měřil 47 centimetrů. Rodiče Julie a Ondřej z Branky u Opavy přejí svému prvorozenému synovi zdraví, štěstí a po celý život jen dobré lidi kolem sebe.
Právě jsme se narodili
Vít Jurásek se narodil 31. ledna 2018, vážil 3,63 kilogramu a měřil 53 centimetrů. Rodiče Lenka a Matěj z Hněvošic svému prvorozenému synovi přejí, aby byl v životě hlavně zdravý a šťastný.
Právě jsme se narodili