Také dnes vám přinášíme fotogalerii s miminky, která se narodila v opavské porodnici. Mohlo se ale stát, že právě vás v porodnici naše fotografka nezastihla, nebo aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožnil focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email redakce.opavsky@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách Deníku nebo na opavsky.denik.cz/miminka. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa. Přejeme do života hodně štěstí, zdraví a jen samé radostné chvíle. Rodičům blahopřejme!

Emma Silber přišla na svět 10. dubna, vážila 3,90 kilogramu a měřila 52 centimetrů. „Je to naše druhé miminko, doma už na něj čeká bráška Honzíček. Do života přejeme miminku zdraví, štěstí a spoustu zážitků,“ řekli Jan a Kateřina Silberovi z Opavy.
Právě jsme se narodili
Táňa Glabasňová se narodila 4. dubna, vážila 3,40 kilogramu a měřila 48 centimetrů. „Je to naše první miminko a přejeme mu zdraví, štěstí a lásku,“ zmínili rodiče Petra a Tomáš Glabasňovi z Oldřišova.
Právě jsme se narodili