Také dnes vám přinášíme fotogalerii s miminky, která se narodila v opavské porodnici. Mohlo se ale stát, že právě vás v porodnici naše fotografka nezastihla, nebo aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožnil focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email redakce.opavsky@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách Deníku nebo na opavsky.denik.cz/miminka. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa. Přejeme do života hodně štěstí, zdraví a jen samé radostné chvíle. Rodičům blahopřejme!

Tomáš Novák se narodil 7. května 2019, vážil 3,50 kilogramu a měřil 51 centimetrů. Maminka Kateřina z Opavy přeje svému synovi do života hodně štěstí a zdraví. Na Tomáše se už doma těší sestra Terezka.
Právě jsme se narodili, podívejte se na fotogalerii miminek
Tereza Brhelová se narodila 1. května 2019, vážila 4,14 kilogramu a měřila 50 centimetrů. Rodiče Zuzana a Zdeněk ze Svobodných Heřmanic přejí své dceři do života hlavně štěstí a zdraví. Na Terezu už doma čekají bratři David a Jakub.
Právě jsme se narodili, podívejte se na fotogalerii miminek