Naši prvňáci Deník
Deník

Představujeme prvňáky ZŠ Boženy Němcové a ZŠ Nový svět

Deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Opavsku, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu v Opavském a Hlučínském Deníku a na našem webu.

Prvňáčci ze ZŠ Boženy Němcové v Opavě, třída 1.A.
ZŠ Boženy Němcové, třída 1.A
Horní řada zleva: Hana Šlezingrová (třídní učitelka), David Quis, Vojtěch Matušek, Ondřej Šamara, Matěj Menšík, Jakub Neuvirt, Matěj Neuvirt, Aneta Inspektorová, Eliška Kupková. Prostřední řada zleva: Natálie Bouchalová, Lucie Maya Fajkusová, Nela Smějová, Zuzana Drkalová, David Bernard, Matyáš Moravec. Spodní řada zleva: Jakub Štindl, Eliška Mlčochová, Alice Kalivodová, Kamila Plozdieňová, Markéta Kolenovská, Matyáš Kačena, Patrik Bartošík, Dominik Florjánek.
Prvňáčci ze ZŠ Boženy Němcové v Opavě, třída 1.B.
ZŠ Boženy Němcové, třída 1.B
Horní řada zleva: Lucie Schreierová (třídní učitelka), Štěpán Rychta, Adam Šimeček, Šarlota Seidlerová, Lukáš Michna, Štěpán Kocián, Aneta Radková, Karolína Dubová, Martina Hlaváčková (asistentka pedagoga). Prostřední řada zleva: Alex Schiesser, Eliáš Václavík, Agáta Macháčková, Michal Málek, Natálie Krejčí. Spodní řada: Karolína Mojiková, Matyáš Bajgar, David Krečmer, Daniel Vojtíšek, Brigita Jurásková, Jakub Jedlička, Adrian Levaj.
Prvňáčci ze ZŠ Nový svět, Opava.
ZŠ Nový svět, Opava
Vlevo Aneta Šustrová, vpravo Martina Pácaltová (třídní učitelky).

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice.

 

11.10.2017
SDÍLEJ:
Milan Čichoň

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Ilustrační foto.

Houbař ztratil v lese zbraň, policisté ji našli

Deblkanoisté Kašpar s Mrůzkem se chtějí probojovat do seniorské reprezentace

Talentovaní opavští deblkanoisté Albert Kašpar s Vojtěchem Mrůzkem mají za sebou velmi dobrou sezonu a pro tu příští mají jasný cíl.

Hubertova jízda opět lámala rekordy

Na začátku bylo rozhodnutí, že jízdu v bryčce přenechám kolegovi fotografovi. Nakonec se ale ve mně hnulo reportérské svědomí a díky laskavosti rodiny Binarovy ze Skřipova jsem se také mohl „nalodit“ a Selskou Hubertovu jízdu absolvovat v jejich voze.

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Souhrn fotbalového víkendu

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení