více >>
Naši prvňáci Deník
Deník

Představujeme prvňáky ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Opavsku, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu v Opavském a Hlučínském Deníku a na našem webu.

ZŠ Šrámkova, třída I.A
ZŠ Šrámkova, třída I.A
Horní řada zleva: Václav Blaha, Daniel Lacina, Eliška Stuchlíková, Elen Schöterová, Veronika Lindovská, Robin Jaroš, Martina Lasáková, Kristian Žídek, Jarmila Straková (třídní učitelka). ¨
Prostřední řada zleva: Pablo Mišalko, Lili Režná, Sára Tošková, Kevin Bendík, Adam Zika, Filip Flaška, Božena Farkašová.
Dolní řada zleva: Daniel Richter, Samuel Rohan, Nikola Víchová, Tomáš Graca, Max Kuba, Tobiáš Novotný, Natálie Gažiová.
ZŠ Šrámkova, třída I.B
ZŠ Šrámkova, třída I.B
Horní řada zleva: Daniel Richter, Laura Schnaubeltová, Klaudie Montagová, Klára Tesaříková, Natálie Uvírová, Tadeáš Takáč, Šimon Výtisk, Nela Čermáková, Daniela Kurečková (třídní učitelka).
Prostřední řada zleva: Vendula Binarová, Tomáš Hanslík, Jakub Juřica, Simona Siváková, Jan Holub, Tereza Farkašová.
Dolní řada zleva: Kateřina Chytilová, Janek Strojný, Marek Stejskal, Eva Bieliková, Vendula Krkošková, Tobiáš Kanovský, Eva Mrůzková.
ZŠ Kylešovice, třída I.A
ZŠ Kylešovice, třída I.A
Horní řada zleva: Jakub Premus, Jáchym Táborský, Tereza Táborská, Adelina Ahmeti, Cristián Daniel Baláž, Boris Páloci, Jan Horák, Filip Knop, Iveta Kudličková (třídní učitelka).
Prostřední řada zleva: Miroslav Mlčoch, Veronika Hamplová, Marek Bittner, Zuzana Krejčí, Alžbeta Pálociová, Dominik Lipták.
Dolní řada zleva: Lukáš Molnár, Nikola Holubová, Adéla Sochová, Adéla Daňová, Aneta Bittnerová, Kristýna Glogarová, Elen Dosedělová, Dominik Holuša.
ZŠ Kylešovice, třída I.B
ZŠ Kylešovice, třída I.B
Horní řada zleva: Julie Dudová, Mikuláš Vajda, Eduard Premus, Adam Graf, Dominika Tesařová, Amálie Tesařová, Natálie Ondrová, Eva Polášková, Markéta Kalavská (třídní učitelka).
Prostřední řada zleva: Beáta Hoferková, Elen Dudysová, Ema Tomanová, Sabina Červeňáková, Kateřina Hoňková, Jakub Sajaš.
Dolní řada zleva: Robin Příbramský, Patrik Wallik, Martina Škardová, Liliana Krejčírská, Eliška Chládková, Daniel Borbinčák, Jakub Holuša, Tobiáš Klement.

Příště představíme prvňáčky ZŠ Edvarda Beneše a ZŠ a Praktické školy Opava.

 

Dále z vašeho Deníku

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT