Policisté z dopravního inspektorátu Opava prošetřují dopravní nehodu, ke které došlo dne 22. dubna v čase 22.10 hodin na parkovišti u jednoho z domů v ulici Osada míru v Dolním Benešově.

„Blíže neustanovený cyklista jel na jízdním kole po výše uvedené ulici, a to ve směru k ulici Opavské, přičemž měl narazit do pravé zadní části zde zaparkovaného vozidla Dacia Dokker. Dle sdělení svědka se mělo jednat o muže středního věku, který po nárazu kolo zvedl a z místa odešel neznámo kam. Zranění osob nebylo na místě zjištěno," uvádí mluvčí moravskoslezské policie Pavla Procházková.

Zásah u požáru koloběžky v Ostravě, 24. dubna 2023.
Požár elektrokoloběžky v Ostravě si vyžádal evakuaci více než třiceti osob

Policisté se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na blíže nezjištěné svědky, kteří se v danou dobu mohli nacházet na uvedeném místě.

„Především se obrací na samotného cyklistu, aby se on sám přihlásil na tísňovou linku 158. Také žádají řidiče vozidel, kteří místem v danou dobu projížděli, a jejich vozidlo případně disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Za poskytnuté informace děkujeme," doplnila mluvčí.