K nehodě došlo zhruba třicet minut po 15. hodině, když osobní automobil vyjel ze silnice a narazil do stromu. Z místa byl hlášen těžce zraněný člověk. 

K zásahu vyjeli hasiči, zdravotníci a policisté. Z Ostravy přiletěl i záchranářský vrtulník. Ten se ale z místa po několika minutách vracel zpátky na svou základnu bez pacienta. 

Za volantem osobního vozu seděl muž. Při jízdě ze zatím neznámých důvodů vyjel mimo vozovku a narazil do stromu, což se mu stalo osudným.

„Muž na místě zemřel. Příčiny nehody se prověřují. Další informace s ohledem na rodinu zemřelého v tuto chvíli nebudeme poskytovat,“ komentoval odpoledne policejní mluvčí Petr Směták. 

"Pětadvacetiletý muž nejevil po nehodě známky života a svědkové na místě proto zahájili nepřímou srdeční masáž. Ve snaze pomoci postiženému pokračovala jednotka hasičů, která dorazila před příjezdem posádek ZZS. Zasahující lékař po svém příjezdu u pacienta zjistil přítomnost poranění, neslučitelných se životem. Ukončil proto pokusy o jeho záchranu a konstatoval smrt," popsal mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl. 

Po dobu záchranných prací a vyšetřování byl v místě omezen provoz.