„Uvízl jsem v koloně. Když se dlouho nepohnula, bylo mi to divné. Pak jsem zahlédl na komárovské křižovatce u restaurace Čmelák hlouček lidí. Snažili se pomoci motorkáři, který se střetl s autem. Muž se nehýbal. Vypadalo to, že to nedopadne dobře,“ řekl redakci muž.

Jak však záhy potvrdil tiskový mluvčí opavské policie René Černohorský, motorkář utrpěl jen lehké zranění. „Osobní auto nedalo motorkáři přednost a došlo ke střetu. Řidič auta byl bez zranění, motorkář byl zraněn lehce. Ani u jednoho z nich nebyl zjištěn alkohol,“ vysvětlil Černohorský s tím, že po dobu policejního šetření byla kyvadlově řízená doprava.

Také druhá nehoda, kde se řidič náklaďáku zřejmě plně nevěnoval řízení, skončila dobře a vše se obešlo bez zranění. „Jednadvacetiletý muž ze Zlína řídil nákladní vozidlo s přívěsem ve směru u Opavy na Bruntál. Mezi obcí Neplachovice-Zadky a Velkými Heralticemi vjel řidič do silničního příkopu. Auto bylo naloženo plechy, vzniklá škoda činí dvě stě tisíc korun. Alkohol u řidiče nebyl zjištěn,“ informoval Černohorský a dodal, že na místě zasahovali i hasiči.

„Po dobu vyproštění byla odkloněna doprava,“ dodal na závěr.