Zápas můžete sledovat na www.tvcom.cz.

Kolovrat, který kvůli propadlým vízům nehrál ve středu proti Svitavám, by se měl trenéru Klapetkovi hlásit přímo v Bratislavě. „Měl by dorazit přímo do Bratislavy, otázkou je, zda se tak skutečně stane,“ dodal opavský kouč.

Opavští touží na Slovensku po úspěchu. „Čtvrtá čtvrtina proti Svitavám nebyla špatná, a to hlavně v obraně, chceme na ni navázat,“ dodal trenér. Utkání začíná v hlavním městě Slovenska od 18 hodin.

Proti stejnému soupeři budou Opavští začínat i v play out, a to ve čtvrtek 5. dubna 2012 na domácí palubovce se začátkem v 18 hodin. „Úřední termín byl v sobotu, na Velikonoce ale hodně lidí odjíždí mimo Opavu a po dohodě s Interem jsme zápas přesunuli na čtvrtek,“ uvedl manažer klubu Dušan Štěnička.

Další zápasy jsou v plánu v sobotu 14. dubna 2012 (BK Loko Interconex Plzeň) a 28. dubna 2012 (SLUNETA Ústí nad Labem) se začátky v 16 hodin. „Oba termíny kolidovaly s fotbalovými zápasy SFC Opava, dohodli jsme se proto s našimi soupeři na začátcích zápasů už v 16 hodin,“ dodal Štěnička.