„Chceme v Praze uspět. Uděláme pro to maximum," slíbil trenér Slezanů Petr Czudek. „Soupeř je určitě hratelný. Musíme si pohlídat Standu Votroubka, který hraje ve výborné formě," podotkl trenér BK Opava.

Celá opavská kabina prahne po úspěchu. „Porveme se o to, chceme i kvůli fanouškům, kteří byli dnes opět skvělí a moc nám pomohli, přivést do Opavy Nymburk a tím jim poděkovat za podporu v celé sezoně. Uděláme pro to maximum," řekl odhodlaně křídelník Petr Dokoupil.

Středeční zápas v Opavě nedohrál zkušený pivot Boris Meno, jeho případná absence by mohla být pro Scalabroniho výběr velkým problémem. „Něco jsme zaslechli, že by Meno nemusel nastoupit, ale nepřikládáme tomu žádnou váhu a neřešíme to, musíme hrát stejně dobře, ať už tam Meno je nebo není," zdůraznil elitní rozehrávač BK Opava Jakub Šiřina. „Klíčem k postupu bude dobrá obrana a doskok," dodal Šiřina.

Jestliže by Pražanům chyběl Boris Meno, tak Opava bude určitě postrádat křídelníka Ladislava Tótha. „Má problémy s třísly, nevěřím tomu, že to bude do soboty dobré," prozradil masér opavského týmu Petr Kivorchian.

Sobotní duel na Folimance začíná v 19 hodin, můžete jej sledovat na www.tvcom.cz.