„S ohledem na poslední domácí návštěvy předpokládáme, že bude kapacita haly zcela vyprodána. Nejsme schopni určit počet žen a dětí, které na utkání přijdou, přičemž bychom pro ně museli blokovat místa.

Na zápas tak budou mít ženy a děti do 12 let vstupné ve výši 20 Kč, abychom garantovali vstup všem, kteří si koupí vstupenku, a nepřekročili přitom kapacitu haly," uvedl manžer BK Opava Dušan Štěnička.

Na zápas budou vytaženy podkošové tribuny, čímž se kapacita míst k sezení navýší na 3000 diváků. Po odečtení permanentních vstupenek, klubových karet a lístků pro soupeře půjde do prodeje pouze 2300 vstupenek. Souběžně budou prodávány oba druhy vstupenek až do vyčerpání uvedeného počtu.

„Doporučujeme všem, aby si lístky s předstihem zajistili v předprodeji. Vyhnou se tak čekání ve frontě před zápasem," podotkl Dušan Štěnička a dodal: „Velmi pravděpodobné je vyprodání všech lístků už v předprodeji, před zápasem by se pak už vstupenky vůbec neprodávaly."

Vstup do haly bude otevřen devadesát minut před zápasem, tedy ve 14.30. Předprodej vstupenek bude na recepci Hotelu Opava zahájen v sobotu 18. dubna 2015 od 14 hodin. Základní vstupné bude standardně 80 Kč, vstupné pro ženy a děti do 12 let bude na toto utkání výjimečně za 20 Kč.

Předprodej bude ukončen v den zápasu ve 14 hodin, od 14.30 pak budou otevřeny pokladny.