Přestože zahájení další sezóny je v plánu až na začátku září, už nyní klub přichází s možností nákupu permanentky – Opavské 5, která má klub podpořit v této nelehké koronavirové době. „Inspirovali jsme se základní pětkou – zahajovací sestavou, která je v každém basketbalovém zápase důležitá,“ začal povídání ředitel BK Opava Kamil Vajda.

A číslo pět nebude symbolizovat jen základní pětku, ale také nový základ pro nadcházející sezónu a cenu této permanentky, která je rovných pět tisíc korun. „Nákup této permanentky bude vyjádřením podpory klubu, pro který budou nadcházející měsíce po finanční stránce komplikované,“ vysvětlil smysl permanentky Kamil Vajda a dodal: „Před sezónou budou v prodeji samozřejmě i permanentky za běžné ceny.“

V ceně Opavské 5 bude vstup na všechna ligová i pohárová utkání, zpravodaje, propagační materiály klubu, speciálně označená sedačka či společenské setkání všech držitelů s hráči a trenéry. „Věříme, že se v rámci Opavské 5 podaří vytvořit6 zajímavou společnost,“ přeje si ředitel BK Opava.

Navíc nákup Opavské 5 bude mít i charitativní rozměr – 500 Kč z každé prodané permanentky bude věnováno Charitě Opava, se kterou klub dlouhodobě spolupracuje.

Bližší informace lze získat mu marketingové pracovnice kluby Alexandry Šimonové na telefonním čísle 777 003 416, Nákup je možný rovněž on-line v našem vstupenkovém systému. Platba je možná kartou, převodem z účtu (pouze pro ČS, KB, RB, mBank a Fio), pomocí Google Pay a GoPay účtu.