Ale to rozhodně nebylo na překážku, neboť po výborných výkonech vybojovali jeho hráči čtyři body.

V prvním zápase si smlsli na mužstvu Gangu Bruntál. O utkání rozhodla hned první třetina, ve které Opavští odskočili na čtyřbrankový rozdíl, když vedli už 5:1. Pak se hra srovnala, ale hráči P.E.M.Y. si pohlídali vítězství v poměru 8:6.

Hattrickem se blýskli Michal Elbl a Marek Dzierža.

Další utkání už tak lehké nebylo, soupeřem bylo béčko Vítkovic. Opava od druhé minuty prohrávala, ale vzápětí vyrovnal Michal Elbl. Pak využil přesilovku Martin Štěrba a P.E.M.A. vedla. Prostřední část přes veliké množství šancí na obou stranách skončila bez branek.

Hned v úvodu poslední třetiny se podařilo Vítkovicím vyrovnat a za necelé dvě minuty přešli znovu do vedení. Sudí nařídili proti Opavě trestné střílení, které vítkovický florbalista proměnil. Naštěstí Slezané pokračovali v povedeném výkonu. Ten nakonec korunoval vyrovnávací brankou na 3:3 Marek Dzierža.

„Uhráli jsme zasloužené čtyři body. Do zápasu s Bruntálem jsme vstoupili aktivně a první třetinu jasně vyhráli. Pak jsme se nechali trochu ukolébat, ale vítězství jsme uhájili. S Vítkovicemi sehrál tým hezký, vyrovnaný zápas, potěšili mě junioři. Remíza je určitě zasloužená,“ zhodnotil výkon vedoucí mužstva Vladimír Černín.

SK P.E.M.A. BCC Opava B - FBC GANG Bruntál 8:6 (5:1, 0:2, 3:3)
Branky a asistence Opavy: Elbl 3 (Terchovan), Dzierža 3 (Šimera, Terchovan, Elbl), Solný 2 (Šimera 2)
1. SC WOOW Vítkovice B - SK P.E.M.A. BCC Opava B 3:3 (1:2, 0:0, 2:1)
Branky a asistence Opavy: Elbl (Dzierža), Štěrba (Balnar), Dzierža (Šterba)
Opava B: Vojkůvka, Hořínek – Solný, Poskočil, Dzierža, Balnar, Šimera, Petržela, Gavenda, Terchovan, Elbl, Štěrba