Jedním z nich byl například Lukáš Chudík, jenž poměřil síly se zkušenějším soupeřem. Už v prvním kole se dostal do vedení na body, které v dalších dvou ještě zvýraznil, a nakonec zvítězil v poměru 3:0.

Jako další šel do ringu Michal Dzimbaník, jenž jako thaiboxer nastoupil ke svému vůbec prvnímu soutěžními boxerskému utkání. Ani tato skutečnost ovšem opavského borce nevyvedla z míry, během prvního kola ukazoval, že má nad protivníkem jasně navrch, poté si počkal na sérii tvrdých úderů a nekompromisně ho poslal k zemi.

Ringový rozhodčí se následně rozhodl ukončit zápas technickým K.O. ve prospěch Opavana.

Dále se představil Michal Vachutka. Byť po dobu třech kol boxoval velmi dobře, nakonec se vítězství nedočkal. Jako thaiboxer ale stále zůstává neporažen. Dalším opavským želízkem v ohni byl Petr Lacko, jenž narazil na Šimona Jantoše z Box klubu Krnov.

„Petr od prvního kola přebral vedení, byl rychlejší a techničtější. Po úderu ve druhém kole musel být soupeř počítán a bylo vidět, že je Petr lepší. Třetí kolo si už pohlídal. Výrok rozhodčích byl jednoznačný a mohl slavit své další vítězství," popisoval jeden z trenérů Thai Box Klubu Opava Jozef Pröschl.

Mezi provazy se objevil také Adam Kašing, pro něhož se jednalo o vůbec první boxerský zápas. Během úvodních kol probíhalo utkání vyrovnaně, pak ale boxer Opavy začal rady svého trenéra Ladislava Zamazala praktikovat a zvítězil.

V těžké váze z Opavanů předvedl své umění také Lukáš Dehner. 
V prvním kole si sice vedl velice dobře, pak ale od soupeře inkasoval tvrdý úder a následovalo technické K.O. Jako poslední za klub ze slezské metropole boxoval Vojtěch Jurečka. Jeho protivník byl ale podstatně zkušenější a trenéři se ve druhém kole rozhodli pro ukončení zápasu.

Ve druhém patře bývalého areálu Selika v Sadové ulici v Opavě pod vedením trenérů Jozefa Pröschla, Ladislava Zamazala a Petra Glovčíka stále probíhají nábory nových členů Thai Box Klubu Opava.

„S Petrem Glovčíkem mohou trénovat děti už od šesti let. Učíme a trénujeme jak začátečníky, tak pokročilé, i zápasníky v thaiboxu a klasickém boxu. Pro bližší informace můžete zavolat na telefonní číslo 774 453 536, najet si můžete také na facebookovou stránku Thai Boxu Opava," pokračoval Jozef Pröschl.

Tréninky jsou v úterky a čtvrtky od 17.30 do 19 hodin a neděle mezi 10 a 11.30 hodin.