Bude to vlastně souboj nováčků 1. ligy, ale celek Black Angels je rozhodně ostřílenější.

„Víme, že tam mají hodně šikovné kluky, většinou jsou to hráči, kteří prošli mládežnickými kategoriemi SSK Future, který byl svou mládeží pověstný," prozradil něco o soupeři opavský útočník Marek Dzierža. Zatímco předchozí protivník z Litvínova se vyznačoval agresivní hrou na hranici tvrdosti, Black Angels by měli hrát více technický florbal.

„Mohl by to být pohlednější florbal, jak my, tak oni umíme hrát hezky kombinačně. Ale stejně si myslím, že to bude především boj o každý metr hřiště," podotkl Dzierža.

Opava má po dvou kolech na kontě dvě porážky, zatímco pražský tým porazil Znojmo po nájezdech. Třetí porážku si Marek Dzierža nechce připustit. „Tým je připravený výborně, chceme za každou cenu vyhrát. Bohužel nás trošku kosí nemoci, tak jen doufám, že většina hráčů bude schopna utkání odehrát," povídal.

P.E.M.A. bude opět spoléhat na podporu fanoušků. „Na Litvínov jich přišlo opravdu hodně a hlavně povzbuzovali od první do poslední minuty. Je to pro nás obrovská podpora, věřím, že přijdou zase. Chceme se jim odvděčit vítězstvím," uzavřel v současnosti nejproduktivnější hráč Opavy Marek Dzierža.