Před nedávnem se totiž domluvil na spolupráci s opavským Ferramem, který působí v divizi. V novém klubu se už stihl zapojit i do prvního zápasu, který v neděli absolvoval proti Odrám. Mezi tři tyče se však nepostavil.

„Měl problémy s loktem a čeká ho chirurgický zákrok. Chtěli jsme ho pošetřit, a proto dostal příležitost v poli, kde si nevedl vůbec špatně. Byl pro nás příjemným překvapením. Sám tvrdil, že byl nervóznější než v ligovém zápase,“ komentoval s úsměvem kouč Ferramu Miroslav Tůma a vzápětí ještě dodal:

„Vzhledem k tomu, že momentálně nikde nehraje, chtěl za nás nastupovat. Předtím futsal hrál za Tornádo Nový Jičín. Ten je nyní aktuálně divizním nováčkem. Vše se vyřešilo a Petr momentálně může oblékat náš dres.“

Opava eviduje i další posily. Přišli Tomáš Binar a Jakubové Košárek s Kuzníkem. Všichni se v neděli na palubovce Sportovní haly Slezského gymnázia zapojili do hry a přispěli k vítězství nad Odrami 13:6.

„Vedli jsme od čtvrté minuty a ve dvaatřicáté to bylo už 12:1. Následně jsme herně trochu polevili a soupeř dokázal vsítit několik branek. Střelecky se dařilo Zbyňku Pospěchovi a Lukáši Krčmaříkovi. První jmenovaný dal pět, druhý čtyři góly,“ mínil dále trenér Ferramu a ještě odhalil ambice v nové sezoně:

„Opět bychom chtěli dojít do play-off a pak se uvidí. Ve vyřazovací části rozhodují maličkosti. Příště se utkáme s FU Kopřivnice, která doposud neprohrála. Ten zápas nám mnohé prozradí.“

Ferram Opava – Beach Boys Odry 13:6 (7:1)
Branky Ferramu: Pospěch 5, Krčmařík 4, Binar 2, D. Žurek, Kuzník.
Ferram: Fišer (28. Hudeček) – Vašek, Binar, Pospěch, Krčmařík, P. Rubý, Košárek, D. Žurek, Kuzník, J. Tůma. Kremer