Zápas proti béčku Roubu nabídl vyrovnaný futsal. „Dalo se čekat, že od prvních minut se bude jednat o taktickou bitvu," poznamenal velkohoštický Tomáš Vožník.

Ve 2. minutě se řítil sám na gólmana Roubu Skalík, ten jeho pokus ale vykopl nohou mimo, o pár okamžiků později zakončoval z dobré pozice mimo branku Čavera. To soupeř byl efektivnější a ze svého prvního protiútoku nedal Aleši Lefendovi šanci. Olympia měla v dalším průběhu více ze hry a i šance. Brankou skončila až akce z 15. minuty, kdy Čavera vysunul lobem za obranu Tomáše Vožníka a ten nechytatelnou dělovkou prostřelil brankáře.

Druhý poločas začal šancí Sedláčka, mladší bratr kapitána Slezského FC po výborné kombinaci s Klöselem gól nedal. Piskláka vychytal následně brankář. Olympia udeřila tři minuty před koncem. Vožník zahrával přímý kop a po nacvičeném signálu zajistil Hošticím vítězství Skalík.

Olympia 1984 Velké Hoštice - KFV Roub Vítkovice B 2:1 (1:1)
Branky Hoštic: Vožník, Skalík

Druhému zápasu nechyběl náboj a už po dvou minutách mohla jít Olympia do vedení, Čavera ale trefil tyč.

„Utkání bylo vyhecované, o zajímavé momenty nebyla nouze na obou stranách. V jednom případě i nás zachraňovala branková konstrukce," řekl Vožník. V 16. minutě utekl Skalík, balon naservíroval před branku Pisklákovi a ten ranou pod břevno otevřel skóre. „Bohužel z vedení jsme se neradovali dlouho. Bílovec nás přitlačil a za dvě minuty vyrovnal," povzdechl si Tomáš Vožník.

Začátek druhého dějství Olympii vyšel. Po spolupráci se Skalíkem uklidil balon k tyči Čavera 2:1. „Za dalších deset minut soupeř vyrovnal z dorážky. V dalším průběhu jsme mohli vítězství strhnout na svou stranu, jenomže jsme nedávali šance. Milan Čavera trefil břevno a Petr Pisklák nastřelil pouze nohy brankáře," komentoval závěr zápasu útočník Hoštic. „Je to škoda, mohli jsme vyhrát," zakončil Tomáš Vožník.

Olympia 1984 Velké Hoštice - FC NC LINE Bílovec 2:2 (1:1)
Branky Hoštic: Pisklák, Čavera
Olympia 1984 Velké Hoštice: Lefenda, Trušina, Klösel, Vožník, Novák, Sedláček, Pisklák, Trebichalský, Skalík, Čavera