Oberwill Rebells vers. SHC Opava 1:4 (0:2)

Úvodní utkání turnaje Slezanům na těžkém terénu vyšlo a po dobrém výkonu zaslouženě švýcarského mistra porazili, když se o branky postarali Vladař, Vehovský, Zbořil a v závěru opět Vehovský. Oberwillu v zápase nepomohly ani sudoměřické posily Kosík s Věchetem.

Žirafa Žilina vers. SHC Opava 3:2 (1:1)

I druhé utkání začala Opava aktivně, ovšem byli to hosté, kteří se z náhodné akce prosadili. Slezané byli lepším mužstvem a po zásluze vyrovnali Matějákem. V druhém poločase šla dokonce do vedení, trefil se kapitán Přikryl. Ihned po buly ale Žilinští vyrovnali a o chvíli později v přesilovce šli i do vedení. Na toto už nedokázali svěřenci Jiřího Christa odpovědět a připsali si první porážku.

Exposervis Bratislava vers. SHC Opava 2:1 (1:0)

V posledním utkání ve skupině stačilo Opavským bodovat, aby si zajistili postup do čtvrtfinále, respektive semifinále a dle toho také začátek vypadal. Opava výborně napadala a soupeře přehrávala. Nicméně byli to opět slovenští hráči, kteří šli po rychlé kombinaci do vedení. Český tým se nevzdával, bojoval a zaslouženě vyrovnal Matějákem. Bohužel po zbytečné chybě Slezanů v útočném pásmu přišel brejk Bratislavy, kterým dvě minuty před koncem utkání rozhodla. I tak měla Opava stále naději na postup do čtvrtfinále, o všem měl rozhodnout výsledek zápasu mezi Žilinou a Oberwillem, kde pouze vítězství Slováků by udrželo naději v cestě za kýženou medailí. Ačkoli Žilina vedla již 2:0, nakonec odešla poražena a odsoudila Opavu pouze k boji ve skupině o konečné páté místo.

SHC Opava vers. Bonnstetten Wettswil 4:2 (3:1)

V utkání s outsiderem turnaje byla Opava od začátku lepší a brzy vedla 2:0 po trefách Führicha a Fischera. Švýcarský vicemistr se však nevzdal a v přesilovce snížil. Kanonýr Vehovský ale zařídil Opavě opět dvougólové vedení. V závěrečném tlaku Westvill znovu snížil, ale jejich naděje zhatil střelou do prázdné brány znovu Vehovský.

SHC Opava vers. - Žirafa Žilina 2:1 (0:0)

V posledním utkání v turnaji se Opavští znovu utkali s Žilinou, které měli co vracet. Úvod utkání znovu patřil Severomoravanům, kteří svého soupeře dlouhé minuty nepustili z obranného pásma. Branka Žirafy však byla zakletá. Jak vypadá produktivita, ukázali Slováci v druhé půli. Ojedinělou akcí šli do vedení. Závěr však patřil Opavě, která po vší smůle dokázala utkání dvěma trefami Vladaře zaslouženě otočit. Tým ze Slezska si vítězstvím zajistil konečnou pátou příčku v celém turnaji. Prvenství si nakonec odvezla Habešovna Gladiators, která v soutěži ani jednou neprohrála.

Opava: Klepáč Badaj – Matěják, Christ, Přibyla Přikryl, Vladař – Kučera, Hanel, Porubčanský, Vehovský, Führich – Schreiber, Raab, Pavela, Prchala, Minařík – Tesař, Šindlář, Hendrych, Fischer, Zbořil.