Ze svých tří startů vytěžil druhé, třetí a čtvrté místo. První polským startem byl dostih Nagroda s distancí na 2 800 metrů, pro ryzku trenéra Františka Holčáka šlo o první překážkový dostih.

Doposud měla za sebou dvacet rovinových dostihů s bilancí dvou vítězství. „Kobyla doposud chodila roviny, majitel už nad ní pomalu lámal hůl. Do dostihu jsme šli s cílem si zaskákat, nakonec z toho bylo čtvrté místo, se kterým můžeme být spokojeni," poznamenal Marek Stromský.

„Během dostihu jsme se drželi na druhém místě. Bohužel na předposledním skoku jsme udělali chybičku, která nás stála lepší umístění," dodal.

V dalším programu wroclawského odpoledne se Marek Stromský představil v sedle čtyřletého valacha Kifaaya, který v rámci Velké pardubické vyhrál s Josefem Váňou mladším Zlatou sponu tříletých. V Polsku bral druhé místo, když zvítězil Marcel Novák s Tamasem.

„Kifaaya je dobrý kůň. Ve Wroclavi šel poprvé steeplechase, měl problémy se skoky a dlouho jsme se drželi vzadu. Nakonec prokázal svou extratřídu a skončili jsme druzí. Těším se s ním už na další dostih, věřím, že tohle umístění vylepšíme," usmál se Marek Stromský.

Ve svém posledním vystoupení třiačtyřicetiletý žokej startoval v Memoriálu dr.Aleksandra Falewicza. S hnědákem Cheeky Chappie byl v cíli třetí. „Byl dobrý na rovinách, nicméně ve Wroclawi si vedl výborně. I když udělal chybu, dokázal se vyrovnat s velkým tempem, byli jsme šestí, sedmí, nakonec jsme proletěli cílem třetí," pochvaloval si dvaačtyřicetiletý žokej, který je se začátkem sezony spokojený.

„Musím zaklepat, zatím se daří. A bude to ještě lepší, až budou mít koně nacváláno," uzavřel zkušený žokej.