Slezané ve skupině B narazili na domácí Porubu, Plzeň- Litice a výběr pardubického kraje. „Vstup do turnaje se nám podařil. V základní skupině jsme neztratili ani bod a postoupili do semifinále,“ řekl trenér týmu Pavol Málik.

Dalším soupeřem Slezanů byl celek Alfy Pardubice. Vyrovnaný zápas vyzněl lépe pro Opaváky, vyhráli 2:1 a bylo jasné, že horší než druzí skončit již nemohou. V souboji o zlato je čekal tým z Malenovic. K vidění byla taktická bitva, jak se nakonec ukázalo, k vítězství stačila jedna branka. O

pavští zvítězili 1:0 a tím vyhráli i celý turnaj.

„O našem prvenství rozhodla herní a taktická disciplína, kluci plnili, co se od nich vyžadovalo,“ pochvaloval si opavský trenér. Turnaj v Porubě byl pro Slezany prvním herním testem v právě probíhající přípravě.

„Zatím jsme tréninky absolvovali pouze v tělocvičně, a kluci tak byli poprvé na hřišti až nyní v Porubě. Doufám, že na tento výkon navážou i v jarní části sezony. Chtěl bych také poděkovat rodičům, kteří nám pomohli po dva dny, co turnaj probíhal, zajistit dopravu hráčů a vytrvalým povzbuzováním dopomoci ke konečnému vítězství,“ uzavřel Pavol Málik.

Horní řada zleva: Mario Boubeníček starší (vedoucí mužstva), Krawiecz, J. Guzik, Vopálka, Pavel Málik, Patrik Málik, Otipka. Pavol Málik (trenér).
Prostřední řada zleva: Czerný, Kurc, Kapusňák, Vatrt.
Dolní řada zleva: Sukeník, D. Guzik, Grufik, Blažek.