Slezané ho zvládli a díky dobrému závěru vyhráli 91:84. Trenér David Klapetek nechal odpočívat Čarneckého s Hrubým, větší prostor dostali opět mladíci.

„Ondřej Dygrýn se v poslední době dostává do dobré formy. V Bratislavě strávil na palubovce celkem dost času,“ řekl trenér Klapetek, kterému se samotné utkání až zase tak moc nelíbilo.

„Začátek nebyl špatný, avšak poté naše hra byla kostrbatá,“ pokračoval trenér. „Soupeř nám utekl na deset bodů, a tento náskok si udržoval až do závěru. Nám se ho ale podařilo stáhnout a v závěru výsledek i otočit. V tom vidím veliké pozitivum,“ pochvaloval si opavský kouč. K nejlepším střelcům patřili Ondřej Dygrýn a také Marek Štec.

„Domácí šli v závěru už do risku, my jsme toho dokázali využít a lehkými koši vítězství potvrdili,“ doplnil Klapetek. Vzhledem k tomu, že se Brno ze soutěže odhlásilo, mají Slezané o víkendu volno.

V úterý je pak čeká poslední duel Středoevropské ligy s Handlovou.

„Pokud tohle utkání zvládneme, máme šanci za určitých předpokladů na postup ze skupiny,“ podotkl Klapetek. I přesto, že budou mít Opavští o víkendu volno, někteří hráči ze zápasového kolotoče nevypadnou.

„Hraje naše béčko a není vyloučeno že by se někdo z našeho týmu v sestavě objevil,“ uzavřel David Klapetek.