Anna nastupovala do turnaje jako nasazená trojka, ale podařilo se jí vybojovat druhé místo. Podmínky, které má pro trénink ve Francii, ji umožnily se řádně připravit. „Přes Vánoce jsem odpočívala, strávila jsem je v Česku. Hned po návratu do Francie jsem se ale na turnaj začala pořádně připravovat, každý den jsem měla dvoufázové tréninky a posledních pár dnů jen tréninky na rychlost a zápasy s různými sparring partnery,“ komentuje svou přípravu 67. hráčka světového žebříčku PSA.

V prvním kole si zahrála s divokou kartou turnaje Daphné Mourier. Soupeřku lehce zdolala 3:0 na sety. Ve čtvrtfinále se utkala s nasazenou pátou hráčkou turnaje Élise Romba. Bylo viditelné, že se Anně dařily hrát přesnější údery a měla jasnou taktiku, které se držela. Pouze ve druhém setu byla soupeřka jistější, Anna ze začátku dělala zbytečné chyby a nepodařilo se jí udržet si náskok. „S Élise se mi poslední zápasy vůbec nedařily, takže jsem byla trochu nervózní. Nakonec jsem ale zápas měla celkem pod kontrolou,“ říká česká jednička. Zápas nakonec skončil 3:1 na sety (11-5, 6-11, 11-3, 11-2). V semifinále na Annu čekala Enora Villard, kterou také přehrála ve čtyřech setech. „V semifinále jsem hrála s Enorou Villard, 48. hráčkou světového žebříčku. V poslední době se dost zlepšila a naposledy jsem ji porazila v roce 2017, takže jsem měla z výhry velkou radost,“ konstatuje Anna. První set patřil Enoře, ale od druhého setu si hru podmanila Anna. Udržovala si náskok a čistou hlavu, dařily se jí hrát přesné údery. Až poslední set byl vyrovnanější a hráčky se praly o každý míček, ale nakonec zvítězila Anna, celkově 3:1 na sety (6-11, 11-4, 11-5, 12-10).

Ve finále se bohužel Anně nepodařilo zvítězit nad Melissou Alves. „Třetí finále a druhé proti Melisse, hrála jsem s ní před několika lety finále v Arménii. Poprvé se mi ale podařilo dostat se do finále turnaje s dotací 10 tisíc dolarů,“ říká s tím, že ji za necelý měsíc čeká stejně prestižní turnaj. „Melissa je 33.hráčkou světového žebříčku, takže to byla velmi dobrá zkušenost. Ze hry mám radost, i přes prohru, ukázala jsem zlepšení a také vím, na čem zapracovat, abych takto vysoko postavené hráčky potrápila ještě víc,“ komentuje Anna. Melissa hraje útočnou hru, má velmi silné postavení uprostřed kurtu, ze kterého snadno stanoví hru podle sebe. Anna jí i tak v celkem vyrovnaném zápase podlehla ve třech setech (8-11, 9-11, 5-11).

I přesto, že byl divákům vstup do klubu zakázán, měla Anna velkou podporu, dokonce větší než francouzské hráčky, a to hlavně od trenéra a dobrovolníků, protože se turnaj odehrával ve squashovém klubu, kde trénuje. Atmosféra byla tedy srovnatelná s tou, na kterou byla Anna zvyklá z dob před pandemií.