Nejvíce vidět z Opavských byl Petr Staško, který v juniorské kategorii v disciplíně rychlopalná pistole 2 x 30 ran získal titul mistra republiky. Přitom zprvu tomuto úspěchu nic nenasvědčovalo. Do finále šel až z šestého místa s nástřelem 524 bodů.

Boj o medaile se ale střílí formou play off a Stašek exceloval a po zásluze si na krk pověsil zlaté medaile. Ve stejné soutěži obsadil Vojtěch Slanina sedmou příčku (520 bodů). A to nebylo z medailových úspěchů Slezanu vše.

Mezi muži si v disciplíně Standardní pistole 20+20+20 za nástřel 563 bodů pověsil na krk bronz Ivo Bittner za 563 bodů. Vojtěchu Slaninovi patřilo šesté místo za 514 bodů. Další bronzovou medaili vybojoval Martin Fiala mezi juniory v disciplíně Sportovní pistole 30+30 ran nástřelem 537 bodů. Vojtěch Slanina tuto disciplínu obsadil v kategorii dorostu, kde se umístil na 5. místě nástřelem 547 bodů.

Nicméně i on se postavil na stupně vítězů, a to v soutěži týmů, kde jako člen Moravskoslezského KS spolu s mladými střelci z Hradce nad Moravicí Filipem Sendlerem a Danielem Tomanem získali třetí místo.

V dalších disciplínách již na medailové příčky opavští pistoláři nedosáhli, ale vždy získali finálové umístění: Ivo Bittner se umístil mezi muži na 7. místě nástřelem 549 bodů v disciplíně Rychlopalná pistole 2 x 30 ran a Martin Fiala skončil mezi juniory na 8. místě nástřelem 582,6 b. v disciplíně Libovolná pistole 60 ran.

Po skončení sezony bylo vyhlášeno pořadí reprezentace ČR pro jednotlivé disciplíny. Zástupci SSK Opava figurují nejvýše v disciplíně rychlopalná pistole 2 x 30 ran: mezi juniory je na 4. místě Vojtěch Slanina, 5. Petr Staško. Ve stejné disciplíně je na 7. místě Ivo Bittner. V disciplíně Libovolná pistole 60 ran je v první desítce mezi juniory na 9. místě Martin Fiala.