Českou reprezentaci tvořila trojice opavských střelců Dalibor Lhotský, Václav Losert a Dušan Kudlička. Juniorka Sabina Kubesová nakonec pro nemoc do Chorvatska neodcestovala. „V Chorvatsku nás čekala velká konkurence. Hodně vysoko mířili Francouzi,“ řekl na úvod opavský střelec a vedoucí mužstva Dušan Kudlička.

První den poháru přišel na řadu závod družstev. Přihlášeno bylo deset týmů. Češi si nakonec v úmorném vedru vystříleli šesté místo. „Souboj o první příčky mezi sebou svedli pouze Francouzi a Chorvati. Nikoho před sebe nepustili a obsadili prvních pět fleků,“ poznamenal Kudlička. Český tým táhl Dalibor Lhotský, který tak navázal na své předchozí výkony z domácích podniků. Češi za sebou nechali Maďary, Slovince a další výběry pořádajícího Chorvatska.

Na druhý den přišla na řadu soutěž jednotlivců. Domácí Chorvati si dělali zálusk na zlato. V juniorské i ženské kategorii se jim to podařilo. V té hlavní, mužské, nikoliv. Nejlepší formu prokázal Christoffel Pascal z Francie, který porazil největší chorvatskou hvězdu Zorana Špolera. Špatně si nevedl ale ani Dalibor Lhotský. Prostřílel se do finálové osmičky, kde skončil osmý. „Jeho ztráta na soupeře byla velká a už se mu ji nepodařilo dohnat. I tak je osmá příčka v této konkurenci dobrým umístěním,“ pochválil svého spolubojovníka Kudlička a dodal: „V soutěži jednotlivců šly jeho výkony proti prvnímu dni nahoru.“ Václavu Losertovi uteklo finále o dvě místa, když skončil na desáté pozici, a Dušan Kudlička obsadil dvanáctou pozici.