Diváci se 18 hodin mohou těšit na opravdu našlapané zápasy v ringu. Přichystány jsou pro ně utkání v boxu, K1, thaiboxu a MMA. Pozornost jistě budou poutat dva profesionální boxerské duely.

V jednom z nich se představí aktuálně jeden z nejlepších českých boxerů Daniel Vencl. Přítomny budou i známé osobnosti ze světa boxu.

Zmiňme například českého reprezentačního kouče Jiřího Kotibu anebo opavského trenéra Vladimíra Zamazala, pod nímž se v minulosti připravoval i stříbrný medailista z olympiády v Sydney Rudolf Kraj. Moderátorskou a trenérskou roli zastane Robert Rosenberg, jenž se mimo jiné proslavil v porno průmyslu.

V hojném počtu se představí také domácí závodníci. Ze čtrnácti zápasů jich pořádající oddíl Thai Box Rivals Opava obsadil celkem dvanáct.

„Věříme, že mezi muži uspěje Michal Vachutka, který má vynikající formu. To samé platí o kadetech Tomáši Godulovi a Robertu Grundzovi,“ komentoval kouč opavských Rivalů Petr Glovčík. Opomínat nesmíme ani mladého Tomáši Glovčíka, jenž ve své kariéře zatím střádá jednu výhru za druhou. Velké naděje jsou vkládány také do Matěje Sidunova, který se rozhodl vrátit k MMA.

Mezi ženami se pokusí o co nejlepší výkon opavské závodnice Eliška Černohorská, Melanie Paniková a Žaneta Jedličková.