Skvělý výkon předvedla rodačka z Otic Eva Havranková, když v základní skupině prohrála pouze jeden zápas s Japonkou Kano 4:5 a ve zbývajících utkáních porazila všechny soupeřky, především favorizovanou Francouzku Duchense 5:2, což jí zajistilo vítězství ve skupině a nasazení do play-off z osmadvacáté pozice.

Díky vítězství ve skupině pak postoupila rovnou mezi čtyřiašedesát nejlepších šermířek. V boji o TOP 32 však smolně prohrála o jediný bod 14:15, ale celkové dvaačtyřicáté místo ze 130 šermířek světa je pěkným úspěchem.

Robert Zwinger tolik štěstí neměl a v základní skupině se mu podařilo vyhrát pouze jedno utkání, i když v ostatních soubojích rozhodně nebyl odevzdaným soupeřem. Nakonec to na postup ze skupiny nestačilo a Robert skončil na celkovém 126. místě ze 157 startujících šermířů.

Ihned po návratu z Francie se Eva Havranková předvedla znovu na společném turnaji juniorů a seniorů v Praze. Po skvělém tažení od základní skupiny, kde porazila i favoritku soutěže a pozdější vítězku Bímovou z Prahy, skončila nakonec v juniorkách na 2. místě a v seniorkách na. 3. místě, když podlehla v semifinále Michaele Macko z Brna opět těsně 14:15.