Ptáte se, kdo je Petr Kopřiva a o čem několik úvodních řádků vlastně bylo? Jedná se o úspěšného opavského triatlonistu, který se momentálně věnuje trenérské činnosti, a ve spolupráci s firmou Insportline vypisuje soutěž.

Dva výherci - muž a žena - pod odborným dohledem 26. června od 19.00 poběží půlmaraton v Olomouci. Láká vás myšlenka překonat sama sebe? Pokud ano, jste na správné adrese. Dvojici vítězů totiž Petr Kopřiva ušije téměř dvouměsíční tréninkový plán na míru. Každému běžci bude vytvořen osobní tréninkový deník v sekci e-trénink na internetových stránkách www.insportlinetrener.cz.

Kopřiva mimo to jednou týdně s oběma absolvuje hodinový osobní trénink. Výčet cen však ještě nekončí. Výherci obdrží i měřiče tepové frekvence – sporttestry, jež je budou provázet během tréninku.

Cílem je za skoro dva měsíce naběhat objem pro olomoucký halfmarathon. Asistence osobního trenéra v průběhu závodu, startovné a náklady spojené s přepravou do Olomouce jsou samozřejmě zahrnuty v celkové výhře. Její hodnota se tak v konečném zúčtování vyšplhá někam k 8 000 Kč.

Zúčastnit se této soutěže je přitom velice jednoduché. Jediné, co se vyžaduje, je odpovědět na tři otázky (najdete je v rastru). Odpovědi společně se svými údaji (jméno, věk, adresa trvalého bydliště, telefon nebo mobil, osobní e-mail) zasílejte do půlnoci 28. dubna na e-mailovou adresu: trener@insportlinetrener.cz.

Slosování proběhne o den později a vítězi se stanou jeden muž a jedna žena, kteří budou individuálně informováni o své výhře a záhy dostanou první pokyny k tréninku na půlmaratón v Olomouci.

Otázka číslo 1: Jaký je váš současný životní styl a zdravotní stav?
Otázka číslo 2: Co vás žene k tomu, abyste zdárně absolvovali jednadvacet kilometrů v rámci olomouckého půlmaratonu?
Otázka číslo 3: Co si od přípravy na tento závod slibujete a v čem vidíte své rezervy?

Petr Dušek