Soupeři Opavy ve FIBA Europe Cup

Ligová sezona sice začíná až sobotu, nicméně opavští basketbalisté už toho stihli hodně. Vyhráli Federální pohár. Následně v srbském Bělehradu nestačili na domácí FMP Meridian a tím přišli o účast v Lize mistrů. Bez pohárové Evropy ale nezůstanou. Čeká je základní skupina FIBA Europe Cupu. V ní narazí na slovenského mistra Patrioty Levice, na bulharský Balkan Botevgrad a kyperský Keravnos B.C.

Pustá Polom získala posilu do útoku

Účastník krajského z Pusté Polomu získal posilu do útoku. Jedná se devatenáctiletého Michala Cacka, který naposledy oblékal dres Vítkovic. V minulosti hrával také za Nový Jičín, Juřinku, Hustopeče nad Bečvou nebo Valašské Meziříčí.

Patrik Moravec v Jakubčovicích

Odchovanec vítkovského fotbalu Patrik Moravec opustil Břidličnou. Devatenáctiletý fotbalista, který prošel také Slezským FC Opava se stal novou posilou Jakubčovic nad Odrou kam zamířil na hostování.

Luděk Kyjovský v Německu

Odchovanec hokejového Slezanu Luděk Kyjovský bude hrát v Německu. Šestnáctiletý obránce, který naposledy oblékal dres Poruby zamířil do mládežnického týmu Augsburger EV. Za svůj nový klub nastoupil už k pěti zápasům, ve kterých si připsal čtyři kanadské body za stejný počet asistencí.