Gólman Urbisch mění v Německu dres

Odchovanec hokejové Opavy Jakub Urbisch mění v rámci třetí nejvyšší německé soutěže dres. Šestadvacetiletý gólman bude nově hájit barvy Hannover Scorpions. Brankář, který se svou kariérou začal ve slezské metropoli poté hrával za Olomouc, Nový Jičín, Moravskou Třebovou. Během svého německého angažmá vystřídal několik klubů, a to: RT Bad Nauheim, Eisbären Regensburg, Rostock Piranhas a Saale Bulls Halle.

Jiří Štěpánek ve Snakes

Čtyřiadvacetiletý pivot Jiří Štěpánek již nebude nastupovat za basketbalovou rezervu Opavy. Pivot, který má na kontě dvaasedmdesát zápasů v české nejvyšší soutěži se vrátil do rodné Ostravy, kde bude hrát za Snakes.

Opava hraje pohár v Novém Jičíně

Na opavské basketbalisty čeká ve středu osmifinálový duel Českého poháru. Ten se odehraje na palubovce Nového Jičína, a to se začátkem v 18 hodin.

Slezský FC Opava čekají dva duely

Dvě přípravná utkání během dvou dnů čekají na fotbalisty Slezského FC Opava. Svěřenci trenéra Petera Hlinky se nejdříve v pátek představí v Chrudimi proti domácímu týmu. Tento duel má výkop v 11 hodin. O den později bude hrát Slezský FC doma v Kylešovicích, a to proti Valašskému Meziříčí. Tohle střetnutí má úvodní výkop v 10 hodin.