Vše začalo prvním závodem, který se odehrával na nové trati v lesoparku Chlebičov. Doposud nejlepší týmový sestříknutý čas s hodnotou 17:02 zařadil domácí borce na třetí příčku po bok špičkových extraligových teamů Hrabůvky a prvního Prchalova.

Marek Stromský se dává dohromady po vážném zranění
Stromský: U televize jsem trpěl, příští rok nechci na Velké pardubické chybět

To bylo prvním impulzem k dalším dobrým výsledkům. Celkově letos proběhlo čtrnáct kol MSP a Chlebičov se historického okamžiku, prvního vítězství, dočkal v pátém kole v Hněvošicích. Pak následovala krasojízda a další dvě výhry, tentokrát v Kobeřicích a Komárově. Z dalších vítězství se Chlebičovští radovali v Neplachovicích a Sádku. Celkově tedy pět výher a když se k tomu připočtou i další dobrá umístění, byly z toho zlaté medaile. 

Aby toho nebylo málo, Chlebičov se zúčatnil také dvou nočních soutěží zařazených do seriálu závodů Noční Hlučínské hasičské ligy (NHHL). Tam se nám také zadařilo a odvezli si vítězství z Bohuslavic a čtvrté místo ze Závady.

Tým tvořili: Kamil Jurček, Michal Váleček, Tomáš Sochora, Jakub König, Tomáš König, Vít Ciminga, Daniel Kudela, Jiří Bena, Jiří Lasák