V Bílovci opavské volejbalistky ve své cestě za postupem zdolaly týmy: Znojma, KP Brno, Mor. Třebové, Frenštátu, Kopřivnice, UP Olomouc a Svitav. Nestačily akorát na Prostějov. Nyní je čeká moravské finále, ve kterém budou obhajovat loňské třetí místo.

„Mohly jsme porazit i Prostějov, herně jsme na ně měly,“ podotkla kapitánka opavského týmu Kateřina Volovecká. „Rozhodl druhý set. V dramatické koncovce povolil rozhodčí Prostějovu třetí time, a to se nakonec projevilo v konečném výsledku,“ dodalo opavské účko.

Finále moravské části se bude hrát znovu na bílovecké palubovce. „Šanci na medaili máme. Mezi favority budou patřit domácí holky a také Prostějov,“ řekla ještě opavská kapitánka.

Nábor Happy sportu

Happy Sport Opava rád přivítá nové zájemkyně v přípravce, družstvu mladších i starších žaček! Družstva přípravky a mladších žaček můžete navštívit v pondělí a ve středu od 16.30 do 17.30 hod. v malé tělocvičně na ZŠ Edvarda Beneše. Družstvo starších žaček trénuje v pondělí a ve středu od 17.30 do 19.00 hod. a v pátek od 16.00 do 18.00 hod. taktéž v malé tělocvičně ZŠ Edvarda Beneše.

Více na: www.happysportzacky.wz.cz.