Tým minitenistů ve složení Nela Havlová, Lucie Ploskuňáková, Vanesa Ludvigová a Jakub Harazim se probojoval do závěrečné finálové skupiny a po vítězstvích nad SK LAMA a Precheza Přerov obsadil druhé místo, když našel přemožitele pouze v družstvu Vsetína.

„Tři míče dělily naše naděje od celkového vítězství. Bylo pěkné vidět, jak si děti fandí a žijí spolu jako kolektiv," usmíval se hradecký trenér Jiří Heider mladší.

Babytenisté bojovali o páté až osmé místo s družstvy ITS Olomouc, Tenis Vsetín, Deza Val. Meziříčí, a to ve složení Karolína Heiderová, Karel Onderka, Daniel Beneš, Jiří Podzemný a Maníková Ema. Ve všech třech utkáních si hradečtí tenisté poradili se svými soupeři a obsadili konečnou pátou příčku.

Hradečtí tenisté sbírali úspěchy.

„Naše družstva byla složena jen z hráčů klubu, kteří u nás trénují. Byli jsme jeden z mála klubů, který si nepůjčoval děti jen za cenu vítězství. Toho si nesmírně vážím a děkuji všem rodičům a hráčům za nasazení, kterým se prezentovali po celou dobu sezony," řekl trenér a dodal:

„Nejlepším hráčem soutěže družstev se stala Karolína Heiderová, která nenašla ve dvouhře přemožitele, a to dokonce ani proti vítězi celé soutěže SC Ostrava."