Mladší žáky reprezentoval Filip Kremser, který se zúčastnil turnaje na Baníku Ostrava. Ve dvouhře si vedl výborně a postoupil až do čtvrtfinále, kde už nestačil na o rok staršího Pavlise z Havířova. Ještě lépe se mu vedlo ve čtyřhře, kde se probojoval se svým spoluhráčem dokonce do finále. V úmorném vedru nakonec prohráli.

V kategorii babytenis se konaly turnaje v sobotu i v neděli. V sobotu v areálu TK Opava Hradec nad Moravicí reprezentovali Karel Onderka a Daniel Beneš. V konkurenci šestnácti hráčů a hráček si vedli opravdu dobře a oba celkem jasně přes hráče TK Buly Kravaře postoupili do semifinále.

Tam čekal Onderku Polák Matušewski, který mu po boji vystavil stopku. V souboji o třetí místo si ovšem Onderka spravil chuť a porazil opět hráče z Kravař, tentokrát Rožnovského. Do finále se tedy podíval Daniel Beneš, který statečně s Polákem bojoval, ovšem podlehl mu až v tie-breaku.

V neděli pokračovala babolat tour pro babytenisty ve Vratimově. Tohoto velmi kvalitně obsazeného turnaje se zúčastnili Karolína Heiderová a neúnavný Daniel Beneš. Na Beneše ovšem padla únava a skončil své působení na turnaji již ve skupině. Karolína Heiderová svou skupinu vyhrála a postupovala dál až do semifinále, kde jí po obrovském boji vystavil stopku hráč Orlové Krakowski.

V souboji o třetí místo nastoupila proti Polákovi Matušewskému. Karolína byla úspěšná a tohoto soupeře nakonec porazila celkem jasně 4-1 a získala pohár za třetí místo.