V nedělní soutěži, kterou bylo Mistrovství ČR v parkuru, zvládla Reiki první dvě kola bravurně bez trestných bodů. Ve třetím se jí však do skoků vloudila chybička a mezi třemi účastníky došlo k rozeskakování o třetí místo.

Opavská dvojice ho zvládla v nejrychlejším čase bez trestných bodů a bronzová medaile byla její. Na druhé místo dosáhl Miroslav Příhoda s Ibizou D a mistryní republiky se stala Nikola Bieliková v sedle Carisona.

Týden divů 2022
Netradiční sportování v Opavě! S.CL. Erotic přepsal historii

Jiří Hruška si na průběh letošní sezóny zatím rozhodně stěžovat nemůže. S Reiki absolvoval mezinárodní parkurové závody ve Zduchovicích jako třetí, v dalších, rovněž mezinárodních v Olomouci, skončil na druhém místě a teď je třetí v mistrovství republiky. Pouze jediné, co se mu nepovedlo, bylo obhájit loňské vítězství na červencové Cargo Hortim Velké ceně Opavy nebo se v ní umístit. Skončil čtvrtý, což ho zrovna nepotěšilo, ale teď si to zase vynahradil.

Opavský jezdecký klub si už vychovává dorost a to se mu rovněž daří. V Aréně Praha – Chuchle se nyní jeho třináctiletá dvojčata Václav a Anna Humplíkovi zúčastnila svého „dětského“ mistrovství na velkých koních. Tříkolovou soutěž absolvovali oba bez jediné chyby a postoupili do rozeskakování. Z pětapadesáti soutěžících dvojic v něm Václav s valachem Phytagoras skončili po bezchybném výkonu jako pátí a Anička v sedle klisny Buena Utopia se umístila hned za ním jako šestá. Kromě skvělé sportovní formy dokázali, že dvojčata drží spolu. pořádá Tento víkend pořádá opavský jezdecký klub na svém kateřinském kolbišti velmi oblíbený Pegas Cup a zase se bude nač dívat. Vždy od 9 hodin nabídne v sobotní soutěži parkur s překážkami do 130 a v nedělní do 135 centimetrů.