„Do zápasu jsme sice dobře vstoupili, ale šestibodové vedení nám dlouho nevydrželo. Přesto jsme první set vyhráli,“ začal o utkání hovořit trenér Kylešovic Luboš Pecháček.

„V následujících dvou setech jsme prohrávali o pět až sedm bodů a vedení domácích jsme se snažili dohánět. Jenomže problémy nám dělaly vlastní chyby. Tím jsme dostávali Bílovec do hry,“ zlobil se kylešovický kouč.

Bílovec vycítil šanci. „Domácí holky to vyburcovalo, vycítily šanci na vítězství a rvaly se o každý balon. Naopak my jsme se trápili sami se sebou,“ povzdechl si kouč. Kylešovice nakonec prohrály 2:3. „Měli jsme vyhrát 3:0, ale pohřbila nás vlastní nedisciplinovanost,“ volil ostrá slova Luboš Pecháček.

Bílovec – VK Kylešovice 3:2 (-22, 23, -18, 25, 13)
Kylešovice: Kanovská, Zamykalová, Píšalová, Kotasová, Fialová, Lesáková, libero Pecháčková - Grussmanová, Bartošíková, Haasová, Konečná, Jarošová, Halátková

Druhé utkání přineslo jiný volejbal. „Nastoupili jsme po delší pauze, navíc po tak nepovedeném zápase. Z tohoto pohledu to bylo těžké,“ přiznal trenér Pecháček. „Hráli jsme ale pozorněji a vyvarovali jsme se zbytečných chyb. Těžili jsme také z dobrého servisu a zápas dotáhli do vítězného konce,“ řekl ke druhému utkání trenér Luboš Pecháček.

Bílovec – VK Kylešovice 0:3 (-19,-21,-18)
Kylešovice: Kanovská, Zamykalová, Píšalová, Kotasová, Haasová, Lesáková, libero Pecháčková - Grussmanová, Bartošíková, Fialová, Konečná, Jarošová, Halátková