„Začali jsme dobře, vypadalo to, že všechno bude v pořádku, přesně tak jak chceme," začal dvojzápas s Přerovem rozebírat trenér Opavy David Šťastný.

„Jenomže od druhé sady jsme začali chybovat, ve třetí jsme pak měli úplný výpadek," kroutil hlavou domácí trenér. „Musel jsem prostřídat sestavu a i zvednout hlas. Nakonec se nám utkání v dramatické koncovce podařilo dotáhnout do vítězného konce," vydechl si Šťastný.

Happy Sport Opava - Přerov B 3:2 (19, -24, -18, 18, 16)
Opava: Dohnalová, Pavelková, Kvapilová, Š. Šťastná, Němcová, Gratzová, libero Gracová – Procházková, Sedláčková

Druhý zápas domácím vůbec nevyšel. „Naše smečařky nezvládly útok ani příjem. Musel jsem sáhnout ke střídání, třetí set se nám sice podařilo zdramatizovat, ale to bylo vše. Nebyli jsme schopni čtyřikrát v řadě položit balon," zlobil se David Šťastný.

„Přerov přijel k zápasu se sedmi zkušenými hráčkami a udělal si z nás trhací kalendář. Musíme se zvednout. Za dva týdny hrajeme v Opavě s Novým Jičínem, věřím, že nás dorazí povzbudit i diváci," zakončil trenér opavského Happy sportu.

Happy Sport Opava - Přerov B 0:3 (-18, -16, -24)
Opava: Dohnalová, Pavelková, Sedláčková, Kotasová, Procházková, V. Šťastná, libero Grácová – Š. Šťastná, Němcová, Kvapilová