V první duelu se Kylešovice rozjížděly pomalu, nakonec ale utkání s přehledem zvládly. „Museli jsme dotahovat náskok domácích, naštěstí jsme koncovku zvládli. Ve druhém setu Fulnek nekladl žádný odpor, třetí sadu jsme si také pohlídali," uvedl trenér Kylešovic Luboš Pecháček.

Fulnek – VK Kylešovice 0:3 (-25, -9, -21)
Kylešovice: Bartošíková, Haasová, Zamykalová, Mynářová, Chudobová, Halátková, libero Monczmannová

Ve druhém zápase kraloval favorit od prvního míče. „Děvčata si vzala k srdci fakt, že utkání se nevyhrávají sama," shrnul trenér.

Fulnek – VK Kylešovice 0:3 (-17, -14, -15)
Kylešovice: Kánovská, Haasová, Zamykalová, Chudobová, Smijová, Halátková, libero Monczmannová

Do domácího utkání s Frenštátem vstoupily Kylešovice lehkovážně, a to je stálo první set. „Začali jsme nesoustředěně, doslova jako profesorky, holky žily v domnění, že se nemůže nic stát. Bojovný soupeř nás za to potrestal," zlobil se Luboš Pecháček.

Od druhého dějství přišel obrat. „Bylo nutné trochu zvýšit hlas. Zvedli jsme se, nakopl nás servis Terezy Chudobové, dostali jsme se do osmibodového vedení a zbytek utkání ovládli," okomentoval střetnutí kylešovický trenér.

VK Kylešovice – Frenštát 3:1 (-24, 15, 12, 18)
Kylešovice: Pecháčková, Haasová, Zamykalová, Chudobová, Mynářová, Halátková, libero Kánovská – Smijová

Ve druhém utkání byla vidět jasná dominance Kylešovic, všechny tři sety byly jasná záležitost. „Do konce soutěže máme čtyři zápasy. Abychom byli první, musíme dva vyhrát. Věřím, že jednu výhru přivezeme už nyní z Vratimova," uzavřel Luboš Pecháček.

VK Kylešovice – Frenštát 3:0 (13, 23, 14)
Kylešovice: Bartošíková, Haasová, Hřivnacká, Chudobová, Mynářová, Smijová, libero Monczmannová