Kylešovice – Vratimov 3:1 (15, 4, -19, 14)

Domácí tým už v prvním setu naznačil, kdo je na palubovce pánem. „Očekávali jsme boj, ale úvod byl vyrovnaný pouze do stavu 5:5. Poté jsme ve všech činnostech dominovali. Soupeř byl odevzdaný, o čemž svědčí druhý set. Výsledek druhého setu 25:4 hovoří za vše," poznamenal kouč Kylešovic Luboš Pecháček.

Ve třetí sadě vedli domácí 18:13, bohužel poté Kylešovice vyrobily několik chyb a set ztratily. „Zbytečně jsme znervózněli. Na začátku čtvrté sady jsme prohrávali 3:0, ale rychle jsme srovnali, vrátili se k naší hře a utkání dotáhli do vítězného konce," dodal trenér.

Sestava Kylešovic: Pecháčková, Haasová, Bednaříková, Smijová, Píšalová, Zamykalová, libero Monczmannová

Kylešovice – Vratimov 3:0 (19, 23, 21)

„Druhý zápas jsme odehráli v klidu a pohodě, i když i tady jsme se nevyvarovali zbytečných chyb," hovořil o druhém utkání Luboš Pecháček. Na mysli měl druhý set, ve kterém jeho děvčata vedla 24:18 a nechala soupeřky snížit na 24:23.

„Zápas jsme ale zvládli bez ztráty a to mě potěšilo. Tato dvě vítězství nám čtyři kola před koncem zaručila druhé místo v tabulce, což byl můj tajný cíl," svěřil se úspěšný kouč kylešovického nováčka.

Sestava Kylešovic: Bartošíková, Haasová, Bedmaříková, Smijová, Píšalová, Hřivnacká, libero Monczmannová.