„První zápas jsme začaly katastrofálně na příjmu a nedokázaly jsme se prosadit v útoku. První sadu jsme jasně ztratily," řekl trenér Pecháček. „Druhý set už byl podle našich představ. Zlepšily jsme se všech činnostech a to se projevilo do výsledku. Zvládly jsme i ten třetí," pochvaloval si kouč.

Přesto to na vítězství nestačilo. „Začátek čtvrtého setu to byl z naší strany zase zmar na příjmu, prohrávali jsme 3:8, ale poté se nám podařilo vrátit do hry," pokračoval Luboš Pecháček. Kylešovice vedly 20:17 a 22:20, přesto to nestačilo.

„I když nám šel útok, soupeř se štěstím vše ubránil a při první příležitosti nás potrestal. Rázem byl srovnáno na 2:2. Pátá sada byla loterí. Do stavu 8:8 byla hra vyrovnaná, pak jsme udělali dvě chyby a domácí utekli na dva body. Navíc k tomu začal úřadovat rozhodčí, místo bodu pro nás to otočil pro domácí a z vyhraného zápasu 3:1 byla najednou porážka 2:3," zakončil ohlédnutí za úvodním duelem trenér Pecháček.

Druhý zápas nabídl v prvním setu vyrovnaný volejbal. „Za stavu 26:25 se nám povedlo při servisu Kotasové eso a první set byl náš. I druhý set pokračoval ve stejném duchu jako první, za stavu 17:18 udělal opět stejný rozhodčí fatální chybu v náš neprospěch a my už od této chvíle neuhráli ani bod," pokračoval trenér.

V dalších setech už ale Kylešovice vítězily. „Sezonu končíme na druhém místě, což je výborné umístění, ale na první místo nám chyběl bod," zakončil trenér.