„Snad poprvé v letošní sezoně jsme odjeli do Prostějova v kompletním složení," pustil se do rozboru sobotního dvojzápasu trenér Kylešovic Luboš Pecháček. „V prvním setu jsme hráli výborně, domácímu týmu jsme nedali žádnou šanci," pochvaloval si kouč Kylešovic.

Ve druhém setu vedl Prostějov 8:2, trenér Kylešovic si vzal time a jeho tým rázem vedl 10:9. „Vypadalo to, že jdeme za vítězstvím ve druhé sadě. Jenomže za stavu 23:20 jsme nebyli schopni položit balon. Domácí jsme tím nastartovali a ti
s přehledem vyhráli třetí set," pokračoval Luboš Pecháček.

Ve čtvrtém hracím období vedly Kylešovice 19:10, Prostějov se dostal do hry, ale hostující tým srovnal na 2:2. V tie-breaku se hrál vyrovnaný volejbal do stavu 12:12, nakonec vyhrály Hanačky. „Dostali jsme Prostějov do hry, jsem zklamaný, chtěli jsme vyhrát," dodal Luboš Pecháček.

Prostějov – VK Kylešovice 3:2 (-16, 23, 15, -19, 12)
Kylešovice: Pecháčková, Zamykalová, Haasová, Kotasová, Lesáková, Píšalová, libero Kanovská – Bartošíková, Bláhová, Halátková, Mynářová, Smijová

Druhé utkání se hrálo pod taktovkou Kylešovic. „Holky hrály podle mých představ. Těžili jsme
z výborné obrany, kvalitního příjmu a pestrého útoku. Prostějov jsme nutili k chybám. Zaslouženě jsme získali tři body. Opět jsme podali dobrý kolektivní výkon. Škoda jen prvního zápasu," zakončil Luboš Pecháček.

Prostějov – VK Kylešovice 0:3 (-17, -20, -23)
Kylešovice: Pecháčková, Zamykalová, Haasová, Halátková, Smijová, Píšalová, libero Kanovská – Bartošíková, Bláhová, Kotasová, Mynářová, Lesáková