Klid, pohoda, příjemné vůně. Tento fakt sám o sobě k uvolnění stačí, ale když dostanete na záda rašelinové polštáře, které vás ještě prohřejí, dochází k naprostému relaxu. Po jejich sejmutí se může zahájit masáž.

Přestože by se na první pohled mohlo zdát, že se jedná o klasickou masáž zad, není tomu tak. Masér Martin Juroška v ní používá prvky havajské masáže, finské, ale i thajské. Ty se nenaučil jen díky hojným certifikátům, které mu visí na zdi, ale také během cestování po světě.

„Každý jezdí na dovolené za něčím. Pro mě je to relax a dobré jídlo. Proto si v každé zemi vždy zajdu na masáž," vysvětluje Martin Juroška, kde čerpá inspiraci.

Jeho masáž není obohacena jen rašelinovými polštářky, ale například i lávovými kameny. Zkrátka každý hmat na vaše záda má svůj účel a jde vidět, že Martin Juroška do každé masáže dává kus sebe. Přesto se neopomene co chvilku zeptat, zdali vám to či ono není nepříjemné.

Masérství Martina Jurošky funguje něco málo přes rok. Přesto se za tak krátkou dobu těší oblibě. Mezi jeho klienty patří i známí opavští sportovci, jejichž jména jsou sice redakci známé, ale Martin Juroška nechce zveřejňovat čistě z profesního hlediska totožnost svých klientů.

Přestože se tedy profesionálně věnuje masážím poměrně krátkou dobu, amatérsky ho zajímala odjakživa. Když kdysi závodně dělal karate, hledal způsob, jak svalům trochu ulevit.

Tehdy se mu náramně hodilo, že maminka jeho kamaráda s masérstvím začínala, chodil tedy pravidelně za ní. Pak ale na nějaký čas pracoval v oblasti prodeje léků a jeho koníček šel trochu do pozadí. Nyní je ale jeho prací. A jak on sám říká kdyby ho nenaplňoval, dělat ho nemůže. Jestli si chcete originální a enormně příjemnou masáž také vyzkoušet, zavítejte na Provaznickou ulici, kde masérství Sakura sídlí.